Alkolsüz sürüşler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FCP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PF_2275_999~Don-t-Drink-and-Drive-Smoke-and-Fly-Posters.jpg

FCP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaka tabii kii bu :D Insanların canına kastetmenin hiç kimsenin hakkı yok!

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
ben 10 yıldır alkol kullanırım,alkol dediğimde 40 cl'lik bardakla 2-3 max 4 bardak bira içerim ve haftanın 1 günü evime 2km mesafede sürekli gittiğimiz biryer vardır.. İnanın arabamla gitsem 3 değil 8 bardak bira içsem o mesafeyi geri geri kullanarak bile giderim ve o güzergahta kesinlikle uygulama filanda olmaz.. Beni istedikleri kadar zorlasınlar arabayla gitmem.. Binerim taksiye 3 lira için ne kendi canımı nede başkalarının canını asla tehlikeye atmam ve asla ömrüm boyunca vicdan azabıyla yaşamama sebep olacak bir hata yapmam..
İçki içmemek en iyisi,içiyorsanızda adam gibi içmesini bilmekte iyidir ama adam gibi içsenizde asla ama asla alkollü direksiyon başına geçmemeli..

Bravo arkadaşım!:good:

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah korumuş walla... Arasıra bende kullandım alkollü anayolda ama sağ seritten max 60-70 km hızla gittim,benim sinir olduğum içip içip son sürat gidiyolar ona kızıyorum...

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun arkadaşına...

dragon' Alıntı:
ben 10 yıldır alkol kullanırım,alkol dediğimde 40 cl'lik bardakla 2-3 max 4 bardak bira içerim ve haftanın 1 günü evime 2km mesafede sürekli gittiğimiz biryer vardır.. İnanın arabamla gitsem 3 değil 8 bardak bira içsem o mesafeyi geri geri kullanarak bile giderim ve o güzergahta kesinlikle uygulama filanda olmaz.. Beni istedikleri kadar zorlasınlar arabayla gitmem.. Binerim taksiye 3 lira için ne kendi canımı nede başkalarının canını asla tehlikeye atmam ve asla ömrüm boyunca vicdan azabıyla yaşamama sebep olacak bir hata yapmam..
İçki içmemek en iyisi,içiyorsanızda adam gibi içmesini bilmekte iyidir ama adam gibi içsenizde asla ama asla alkollü direksiyon başına geçmemeli..

Bu yazın için de "DUYARLI"lığın için ayrı olarak teşekkür etmek istedim sayın dragon:] etmezsem içimde kalacaktı :) :good:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:

Abi bende teşekkür etmek istiyorum keşke herkes senin gibi düşünceli duyarlı olsa da insanlar boş yere ölmese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...