allah kurtarsın

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabadan belli sıkıntılar çekince gerçekten markadan komple soğuyabiliyor insan.öküz öldü ortaklık bozuldu durumu olmuş gerçekten...

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ne öfkedir arkadaş. Way canına. acaba bende mi öle olurum? :D :D :D Allah korusun.

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yo olurmu arkadaşlar ben bu siteden çok şey öğrendim opel hakkında.. öğrenmeye devam.. opel benim sevdemdı arkadaşlar.. çıktıktan 12 sene sonra sahibi oldum.. 12 sene boyunca ağzım bir karış açıkta baktım.. sonra sı malumunuz tam bir fiyasko..

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
da neden fiyasko? ne sorunu yaşattı sana? bizde de vectra b var 98 mode. alalı 2 ayı geçti. biraz fazla yakmasının dışında bi problemi yok şimdilik. fazla yakıyor dediğim de 25 krş km de.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e peki ne düşünüyorsun şimdi ? vectra seni opelden soğuttumu yani ? astra dene bide olmazsa :)

Bob Marley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş kötü niyetten söylememiş belli. Öncelikle şükür. Allah olmayanlara daha iyisini versin inşallah... Bende bazen öyle yapayım demiyorum değil.

Benimde sıkıntım araçtan gelen tıkırtılar...... Tamam 10 yıllık yorunluk var ama, yinede acayip canımı sıkıyor sesler... Diğer türlü bir şikayetim yok kardeş kardeş anlaşıp gidiyoruz...

Ama ahtım var bundan sonraki aracım en fazla 4 yaşında olacak, gerekirse daha az tutulan bir marka olabilir ancak yaşlı olmayacak....

Koltuğu gıcırdarmı bir aracın ya...

HaCkİm_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş kötü niyetten söylememiş belli. Öncelikle şükür. Allah olmayanlara daha iyisini versin inşallah... Bende bazen öyle yapayım demiyorum değil.

Benimde sıkıntım araçtan gelen tıkırtılar...... Tamam 10 yıllık yorunluk var ama, yinede acayip canımı sıkıyor sesler... Diğer türlü bir şikayetim yok kardeş kardeş anlaşıp gidiyoruz...

Ama ahtım var bundan sonraki aracım en fazla 4 yaşında olacak, gerekirse daha az tutulan bir marka olabilir ancak yaşlı olmayacak....

Arkadaşım sen linki bi incele istersen belki derdine derman olur ;).

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=25765

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"Koltuğu gıcırdarmı bir aracın ya..." aynen katılıyorum aynı dert bendede var koltuğu söküp atasım geliyor:D