Allah rizasi için yardim..!!!

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 97 Opel Astramın ön sağ iç kapı açma kolunu cumartesi günü ayının biri kırdı...2 gündür parça arıyorum ama bulamıyorum.Acaba Opel Corsa B nin iç kapı açma kolu benim arabaya olurmu...bu sitede bulabildim onuda ( http://www.selotosel.com/index.php?do=catalog/product&pid=1836 ) yada bulabılır mısınız...Şırnakta memurum, ne çıkmacı ne parçacı var burda...Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

birde benım arabada ilk frene basınca kapılar otomatık kıtlenıyo, ya kontakla acılıyo yada stop edınce otomatık acılıo...(kapı kolumda bu yuzden kırıldı) ama bende henuz cocuk olmadıgı ucun bu durumdan sıkıldım.bu olayı ıptal etmenın basıt bır yolu var mı...yardımlarınız ıçın şimdıden cok tesekkurler...:sorry:

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşı yönlendirdim sizinle irtibata geçecek.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşın telefonu, foruıma giriş yapamıyorum diyor 0507 739 22 25

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkurker Mahmut.Parçanın Fıyatı biraz tuzlu geldi açıkcası...38 tl, imiş...bi plastiğin bu kadar para etmesi, yan sanayisinin olmaması. servıslerindede olmaması, sadece ozel siparişle gelebileceği (ustanın demesine göre), kendimcede internette bıle bulunamamasına diyecek bişey bulamıyorum...ustayla daha iyi bi fıkır bulduk..arkadakını one takacağız...

elinde çıkma olan, yada uygun fiyata ayarlayabilecek arkadaş benimle irtibata geçerse sevinirim.Tel 0506 855 05 33

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Sayın küpeli verdiğim telefon bu arkadaşın zaten.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıların kilitlenmesi alarmdandır, alarma stop lambası sigortasından olsa gerek bi kablo çekilmiştir, onu iptal edebilirsin.

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilker vectra a b c ? hangisi? uyar mı mehmet ustaya sorayım bi ben...

merkezi kiliti alarmdam iptal etme konusunu detaylı bilen varsa anlatabilirse sevinirim...