Allah Sevdiği Kulunun Eşşeğini önce kaybeder sonra sevinsin diye tekrar buldurumuş

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazancın helalmiş birader, 300 lira cebinde kaldı.
Benzer olayı bende 2 ay önce yaşadım. Abim 40 yılın başında arabayı istedi bakkaldan sigara alıp gelmek için, daha sonra geldi eve. Aradan 3-4 saat geçti abime dönüp "hadi ben gidiyorum abi anahtarı ver" dedim, bakıyo cebine sağına soluna yok. Acaba üzerinde mi bıraktı diye hışımla aracın yanına gittim ama NAFİLE!!!
Adam anahtarı kaybetmiş. Abime söylene söylene aradım ama nafile anahtar bulunmadı.
Yedek anahtarı aldım ve devam ettim yoluma, akşam karanlığında aramadım yarın ararım diye. (zira bizim köyde kayboldu anahtar)
Ertesi gün yaklaşık 2 saatlik aramalarım sonucunda mevzuyu çözdüm; abim sigara alıp geldikten sonra bizim kapıda bağlı köpeğimizle oynamış, o ara anahtarı onun kulübesine düşürmüş. Kulübeye bakarken, gözüme bi nikelaj çarptı bi çektim geldi elime, anahtar toprağın altında kalmış eğer :D

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
mutlu oldum ya la...
(yorumlardan dolayı :))

mmr40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bi anlatmışsın ki sandım araba çalındı da tam parçalanırken saniyeyle buldun :)

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
nabunuz devrimcileer :D uzun zamandır yoktum konu hortalatayım bari dedim. hemde haberlerim var
biliyorsunuz süper, mukemmel, dunyada tek, tertemiz, tüplü, beyaz bir asta g aracım vardı. gun geçti saatık (yalan yok hala içimde kalmıştır. sattığıma da bin bir pişmanım o kadar yani) neyse sonra polo aldık modelli. o resmen incir ağacı dikti ocağıma
37500 alıp 36500 e saatım sonra dedimki içimden bir daha modelli almam zira gittim 99 model palio aldım cayır cayır biniyorum

bugunlerde yeni bir araba almaya karar verdim. arayısta idim suv mu alsam yoksa binek mi yoksa küçükmü derken
(Dikkat bombayı patlatıyorum) OPEL ASTRA J KAsa mumkunse dizel almaya karar verdim

ne dersiniz iyi fikirmi 55-60 arası temiz bişey bulabilirmiyim?

yoksa o fiyata suv mu alayım fikirlere ve tekliflere açığız hadi bakalım ...:)

(tekrardan merhaba özledim sizi)

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta da kısmen benzer durumu ben yaşadım.Arabamın kalorifer motoru 3.seviyeden itibaren feci gürültü yapıyordu.Servis baktı etti mil dağılmış yenisinitakmak lazım dedi.Parça bakıyoruz yok Dortmund dan gelecek siparişle Torbalı da gözükmüyor.Fiyatı ise 1300 + kdv :mad: Sonra ben sanayide birkaç tanıdık var onlara sorayım hatta belki çıkma bulurum derken bi parçacı arkadaş İzmir de var 260 papel dedi.Hemen getirt dedim.Ertesi gün parçayla servise gittim bıraktım ikindi civarı telefonla aradılar gittim.Müjde yeni parçaya gerek kalmadı dediler nasıl yani falan:confused: Meğerse üzerindeki motor içine park halinde ağaçtan bi dünya zeytin girmiş onlarmış.Hatta ben göreyim diye onları ayırmışlar hayret nasıl olur :eek: Yeni almış olduğum motoru iade ettim arkadaş sorun etmedi.Durduk yere 260 hatta 1300 küsur milyon kösülecektim ... :maden:

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
tekrardan merhaba, yıllar sonra foruma şöyle bir uğrayayım dedim.

astra g nin ardından
bir polo
bir palio
bir cmax
ardından şimdi gene opel almaya karar verdim

arıyorum dostar temiz az km li astra g haberiniz ola