Almanya,da carbon clean yok

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar carbon clean sayfamizda gördüm.sonra almanyada arastirdim,ilk önce bosch servisine sordum,olayi anlattim öyle bisey bilmiyorlar yani yok,sonra pit stop diye bi tamirhaneler zinciri var oraya sordum onlarda bilmiyor,sonra injektion temizletmek istedim motorda titreme zorlanma gibi v.s durum yoksa hic yaptirma orjinal kalsin dediler,carbon clean dönersek yapmamalarinin sebebi neolabilir veya bilmemelerinin yorum arkadaslar

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CC bir orjinale dönme işlemi değilmi.kurumların temizlenmesi işlemi yanii.almanyada olmaması enteresan.ama bu CC için gerekli techizatı üretenler kim peki?belkide umursamıyorlardır motor ömrünü.zira bir dostum demişti yurtdışndan gelen arabaların bir çoğu çürükiçinde.adamlar bu ilere zaman ve para harcamazlar diye.belki ondandır.

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
appi28
al sana güzel bi sektör işte bence hemen yatırım yapmalısın ;)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
appi28
al sana güzel bi sektör işte bence hemen yatırım yapmalısın ;)

bak ticaret adamı sana iş kurdu bile bencede hemen bi servis aç almanya patentini al olayın snedn başka kimse yapamasın bu işide

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke almanyada olsam dicem.valla iyi para kazanırsın bence

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kötü yakıt olmadığı için araçlara cc yapılmasınada gerek olmuyor demekki. gözünü seveyim almanyanın. burda bi benzin alıyorsun araba haşat oluyor. egr mahvoluyor, gaz kelebeği tıkanıyor, rolanti kafayı yiyor.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ki yaygın birşey değil ya da zararlı...:confused:

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
olsa burada almanyada alasini yaparlardi bende arastirdim sordum tamircilere buranin benzini mazotu zaten pis arabayi temizliyor gerek yok dediler kaldi

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kötü yakıt olmadığı için araçlara cc yapılmasınada gerek olmuyor demekki. gözünü seveyim almanyanın. burda bi benzin alıyorsun araba haşat oluyor. egr mahvoluyor, gaz kelebeği tıkanıyor, rolanti kafayı yiyor.

aynen öylee;)