Alt Yikama

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
abi aquaplanning olur dediğin gibi,ayrıca o çamurlu göller zaten aarabanın altını kirletiyor metin öyle değilmi?

ya benim dediğim yapılacak bir şey değil zaten yağmur yağınca o kadar uzun su birinkintisi aramak filan olacak iş değil 1 ay önce sağlam bir yağmur yağdı burda istinye sarıyer arasını su filan bastı yollar 10 - 15 santim derinliğinde su kanalı oldu bana denk geldi o yol bende dolaştım yağmurda arabanın altı gerçekten temizlendi ama dediğim gibi yapılabilir önerilir bir şey değil arabının altını bu sene 2- 3 defa lifte görme fırsatım oldu oldukça iyi durumdaydı öyle çamur topağı filan görmedim . ama illa yıkatmak istiyorsan RESPECT arkadaşımız güzel bir yol göstermiş.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden yıkanması gerekiyor ki?

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanma klavuzu+ uzaktan sapsarı gözüküyor

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın altı bilinçli olarak ziflenir mi? ya da ziftlenirse ne işe yarar ? (böyle şeyler duymuştum)

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
Arabanın altı bilinçli olarak ziflenir mi? ya da ziftlenirse ne işe yarar ? (böyle şeyler duymuştum)

cürümeyi engelleme maksadı ile yapılır ve tavsiye edilir , eskiden sıfır araçların bile alınır alınmaz altı ziftlenirdi uzun süre cürümeden dayanabilmesi için .
artık gelişen teknoloji ile birlikte buna benzer korumalar artık 0 araçlarda standart sunuluyor. bizim araçlarımızın altıda fabrika çıkışında aynı işe yarayan mumumsu özel bir madde ile kaplanmıştır , ancak paslanmazlık garantisinin devam edebilmesi için o kaplamanın yetkili servis ortamında yılda 2 defa kontrol edilmesi eger sıyrılma olmuşsa yenilenmesinin gerektiği belirtilmiştir.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
benim bildiğim ses yalıtımı için işe yarıyormuş bu aracın alt tarafını ziftletmek ama artık eskilerde kaldı bu iş tahminimce şimdiki yeni teknoloji araçların kaynak işlemleri lazer le yapılıyor bunun sayesinde de araçta herhangi bi çürüme-paslanma olmuyor uzun yıllar boyunca

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtnplus' Alıntı:
cürümeyi engelleme maksadı ile yapılır ve tavsiye edilir , eskiden sıfır araçların bile alınır alınmaz altı ziftlenirdi uzun süre cürümeden dayanabilmesi için .
artık gelişen teknoloji ile birlikte buna benzer korumalar artık 0 araçlarda standart sunuluyor. bizim araçlarımızın altıda fabrika çıkışında aynı işe yarayan mumumsu özel bir madde ile kaplanmıştır , ancak paslanmazlık garantisinin devam edebilmesi için o kaplamanın yetkili servis ortamında yılda 2 defa kontrol edilmesi eger sıyrılma olmuşsa yenilenmesinin gerektiği belirtilmiştir.

:good: