aman dikkat..!

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar son aylardaki terör olayları sadece dağda yaşanmıyor bi şekilde baskı altına alınan örgütler entlere akın edip eylemlerini metropollerde uygulamaya koyuyor ve hergün farklı bir eylemle karşımıza çıkıyor..

çok sayıda araç kundaklandı ve her gün emniyet bomba ihbarları alıyor.
taksimdeki yılbaşı kutlamaları iptal edildi adıda şehitlere saygı diye konuldu ama gerçek emniyetin olası bir canlı bombaya karşı o bölgede bişiy yapamıyacak olmasıdır..

sonuç olarak kundakcılar yakalınmış diye söylensede bizlerin bu aralar biraz dikkatli olup açarlarımızı park ettigimiz yerlere özen göstermeliyiz ve bu tip eylemlerin olabilecegi toplumsal faliyetlerden uzak durmaya çalışmalıyız. karabalık onların en çok sevdigi imha biçimidir..

iş mertlikten çok uzak seyretmetedir kadın çoçuk fark etmiyor çöp bidonları patlıyor metrolar tehdit ediliyor her akşam gündem belli bu gündemde yer almamak için bu uyarıyı yapıyorum belki üstüme vazife degil ama yazma geregi hisettim .. artık devlet bizi korur mantıgı yok herkes kendini koruyacak bi şekilde..

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet haklısın abi gerçekten dikkat etmek lazım. hatta yılbaşında taksim kutlamaları iptal olmuş

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muharrem abii haklııısn vallaa gerçekden dikkat etmek lazım özellikle büyük şehirlerde yaşayanlarr allah kolaylık versin sizeee

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkat etmek lazım gerçekten ama dikkatim çok dağınıktır benim yine bu olaylar varken sivasa otobüsle gidiyordum kaptan anons etti oturduğunuz yere bakın paket fln var mı diye baktım yukarıya diğer taraflara meğersen benin koltuğun altında varmiş bi tane Allah'tan bomba türü bişey değilmiş...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşamları aklıma gelmiyor degil, bir molotof da biz de denk gelmese bari diye, ksımet artık.Kasko var ama kasko huzur saglamıyorki... Bunlar ŞEREFSİZ sözünü gerçekten hak ediyorlar, daha da ağır lafları hak ediyorlar aslında da burası yeri değil.Gece karanlığında, sinsice milletin korumasız malına zarar vermek, tam onlara yakışan bir hareket ,Allahtan bulsunlar...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park halinde suçsuz günahsız vatandaşın arabasını yakınca ne oluyo acaba..Kime neyi ispatlıyorlar..Kanunlar yetersiz,cezalar komik..15-20 kişiyi canlı yayında asmadıkça bu çivi daha çook yerinden çıkar...Bak ondan sonra kimse üstünde kibrit taşıyabiliyomu korkudan...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bir noktada onların varmak istedikleri sonuç bu...insanları korkutabilmek...taksimdeki gösterilerin iptal olması onların amaçlarına ulaşmaları gibi geliyor bana...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pkk heryerde caddede sokakta kalabalıkta mecliste...bunların kökünü kazımak ise bilinçli TÜRK gencine vazifedir.hepsinin Allah belasını versin...

nihal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazık, günah o arabaların hepsi milli servet. Akşam haberlerde vardı, İstanbulda polis lojmanlarındaki arabaları kundaklamışlar. Onlara çanak tutanlara yazıklar olsun..

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten üzücü olaylar yaşanıyor..amaç belli.terörist=huzur bozan
kelime anlamı yanılmıyorsam bu şekilde.
sevgili burak'ın da dediği gibi bilinçli olmadıkça bu iş çözülemez...