Amon 'ra' bravo hgt mk2

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ön tamponu ben sevmedim ama araba temiz görünüyor kazasız belasız....

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler türker,,,tamponu resimlerde beğenmeyenler canlısını daha çok beğeniyolar,,gerçi zevk meselesi sonuçta,,,

Efe illaki bi denk geliriz ,,,zaten bi tanede dışardan video çekip onuda koyarım bi ara,,,,

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hgt deli makınadır, aman dikkat. Bende zamanında almaya niyetlendim ama cocuk olunca zor olur diye brava almıştım. :(
Hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde binmen dileğiyle.

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatih çok teşekkürler,,,,evet birazcık hareketli kendisi fazla zorlamamak lazım :) genel olarak memnunum aracımdan allah herkesin gönlüne göre versin...........

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşşalah çok güzel duruyo,bu araçlar için iyi gidiyo diyolar doğrumudur acaba:D

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla genel kanı bravo hgt ler gitmez yönündedir,,neye göre sölerler bilmem,,,ben memnunum gidişinden,,,,,sonuçta fabrika verilerine göre 0-100km ye 8sn de ulaşan bi araç 210km de max hızı varki 235-240 ları görebiliyo,,,,haa iyi bi 106 gti geçer bu aracı,,,,bravo genelde ağırlığından kaybediyo 1190kg boş ağırlığı var,,,gti segmenti için fazla ağır,,,ama bu ağırlıkta yol tutuşu olumlu etkiliyo,,,,,benim izlenimlerim özellikle 4000 devir seviyesinden sonra çok canlı bi gidişi var,,,5 silindirin güzel mırıltıları eşliğinde yeterince hızlı denilebilir...............

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
senin 0-100 kaç saniye hesaplayabildin mi? 8 den iyi olması lazım

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hayirli olsun gorkem.. vectra da duruodur insallah...
umarim tanirsin eskilerden ceyhun...:)

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin 0-100 kaç saniye hesaplayabildin mi? 8 den iyi olması lazım

benimkini hesaplamadım henüz ,,,ama 8sn den iyi çıkmaz sanırım testlerde de genelde 8.2-8.5sn aralığında,,,benim aracımdada öle hızlandırcak bişi yok ,,,katalitiğim bile üstünde ,,hatta orjinal egzoza dönsem bundan daha iyi gider :D hgt nin egzoz sistemi biraz ayrıntılı ve karışıktır daha önceden uygulanmış kanıtlanmış bişey dışındaki çoğu şey kayıp yaratır,,,bendekide pek profosyonel bişi değil şuanda,,,ilerde komple tüm parçalarıyla hgt için birebir süpersprint getirtcem inşallah......

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayirli olsun gorkem.. vectra da duruodur insallah...
umarim tanirsin eskilerden ceyhun...:)

çok teşekkürler ceyhun hatırlamam mı yaa,sitenin ilk toplantılarının birinde tanışmıştık hatta armada ordan koru migros felan yapmıştık,,,,vectra duruyo ya onu satmam kolay kolay memnunuz hala çok şükür,,,,onu kurcalamamak adına aldık bravo hgt yi zaten,,,onun yeri ap ayrı her zaman.........