anahtarın pili....

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın kontak anahtarının pili bitti değişimi için neresini önerirsiniz(istanbul caddebostanda oturuyorum yakın olması tercihim)bir de bu sustalı anahtar nerde yaptırılabilir bilen war mı....

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pili çıkar git saatçiden aynı pilden al değiştir sustalı yapmaya gelince bence çok gereksiz klıflı bi anahtalık al kullan bmw bile böyle yapıyor

fatih77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaş doğru söylüyor götür bi saatçiye 4-5 ytl civarında takıyorlar uğraşma serviste selamlar iyi akşamlar

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Sustalı anahtar yaptırmayı düşünmüştüm ama sonradan vazcaydım çünkü -anahtarcı kendisi söyledi- pek de sağlıklı olmuyomuş ...

memoxi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde bitmişti kadıköy yazıcıoğlu bodrum da pala elektronikten 3 liraya aldım taktım. canavar gibi çalışıyo. benimki vectra. senin anahtarlık nasıl bilmiyorum

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ytl elektronikçilerde var dolu altüstü 2 yada 3 tane vidası var istersen değiştirirsin yada git bi yere at 5 lira değiştirirler ugraşmam diyorsan

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pili sende değiştirirsin çok zor bişe değilki. ha televizyon kumandası ha otomobil kumandası! 3V pili var. bi saatçiden al değiştir

uralhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam pilin modeli CR2032 yassı pil , her yerde bulursun ,kırtasiyelerde bile , nasıl değiştireceğine gelince , çok basit araç kataloğunda da resimli olarak anlatılmış ordan yardım alabilirsin . kolay gelsin , bu arada ben kendiim değişmiştim

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk arkadaşlar.pili deiştirdim.oto film uygulaması yapan bi yere uğradım.camlara lazer uygulaması için soruşturdm 500-600$ diyolar ama polisle başımın ağrımayacağı garantisini weriolar(sökülmez çizilmez bi uygulamaymış)yaptıran yada bilen war mı.(sustalı anahtar içinse 40ytl dediler ama uzaktan kumandası için ikinci bi alet olarak weriliyomuş sewmedim bu işi)...

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aksam opel servisinde değiştirttim. 6YTL