Anahtarınızı Sustalı Hale Getirin(Resimli)

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben alarm taktırcaktım sustalı anahtarlıklı alarmlarda vardı onu taktırdım ıkı tane sustalı anahtar bırlıkte verdıler takımı falan 150 ytl tuttu verdıklerı anahtarlar yaptırmak icin kilitciye gittim ucunu cıkarıp kendı yaptıgı anahtarı taktı 50 ytl de o tuttu yani 200 ytl ye hem yedek anahtarım olmus oldu hem alarm suan gayet memnunum guzel oldu ( kilitcide 50 ytl oldugu icin sadece verdikleri anahtarın bi tanesini yaptırdım digeride oyle yedek durdu )

nr26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
Ankara'da sanayide MİFTAH OTO ANAHTARCI sı var (SAMANYOLU CAD. NO:10 AKBANK KARŞISI BÜYÜK SANAYİ) çevik kuvvete şube müd. ne çok yakın. Geçen yıl immobilizerli vectra anahtarını 50 milyona yaptılar. servis 100'den fazla istedi bi de yazı yazılacakmış ona cevap gelecekmiş falan falan gelirdi ama beklemek lazımdı. Bende gittim yaptırdım adamlar mercedes falan anahtarı yapıyor uzaktan kumanda falan. Ankara'da olan anahtar yaptırmak isteyen varsa öneririm. Anahtarı yaptırıken araba da yanınızda olsun denemeniz gerekiyor.
şimdi anahtarın biri diri kalıp montağa girmemezlik yapmasın diye 2 ayda bir değiştiriyorum anahtarları. Malum hep aynı anahtarı kullanırsanız bir süre sonra anahtar ve kontak kanki oluyor başkasını almıyor yanına :)) o yüzden arada değiştirmekte fayda var.
Ben sustalı anahtarı beğenmedim o pili her bittiğinde kim lehimleyecek lehimleyince kablolar kopacak bidaha bak resime tekrar yap falan bence gereksiz.
Arkadaşlar mercedes özentisi yapmaya gerek yok opelinizin anahtarını herkes görsün gözüne gözüne tutun milletin ne olacak. Anahtarın anahtar olduğu belli olsun. Ne o öyle kartlı magane, laguna gibi nefret ediyorum o sistemden. Anahtarı çevirmek gibisi varmı?

:eek: aaa sürekli aynı anahraı kullanmak sakıncalı olduğunu bilmiyordum:eek: araba bende 3 aylık fazla özelliklerini bilmiyorum yedek anahtarıda servise götürüp şifremi yaptırmam lazım arkadaşlar:confused:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar istanbulda vatan cad. akp binasının yanında istanbul anahtarcılık var yolu düşen sorsun bende soracagım yapılıyormu ve kaça yapıyorlar bilgi vericem herkese çünkü servislerde bu işi yapan nadır ve pahalı ama özel servisleri hemen hemen tamamı burada yaptırdığını duydum bilginize...

KIVANCK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1 ay önce yaptırdım 90 YTL ve bence çok güzel duruyor.

smerkya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hemenpaylasin.com
23_2.JPG

Opel,Corsa,A,B,C,Astra F,G,H,usw 19,90 EURO

http://cgi.ebay.de/Funkfernbedienun...7396178QQihZ008QQcategoryZ53914QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.de/Funkfernbedienun...7396178QQihZ008QQcategoryZ53914QQcmdZViewItem

KIVANCK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kırklareli-Pınarhisarda yaptırdım
Desi nin yansanayi bir anahtarı normal satış fiyatı 70 YTL
20 YTL de işçilk verdim 90 YTL oldu

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bana da acil lazım bu sustalı anahtardan.. yakında ankaraya gitcem.. ankarada nerde bulabilirim.. kumandan kırıldı...