Ankara Buluşması

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim Ankara ekibinin de artık agır topları var Vectra 2.5 sport ve Omega 2.5 v6 renk kattınız degerli arkadaşlarımız sizlerle tanısmaktan dolayı cok mutluyum nice bulusmalara

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim Ankara ekibinin de artık agır topları var Vectra 2.5 sport ve Omega 2.5 v6 renk kattınız degerli arkadaşlarımız sizlerle tanısmaktan dolayı cok mutluyum nice bulusmalara

ya benim 1,3:kop::kop: ?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw iyice kilo almışım ben yaa.Stres ve zamansız yemek kadar kötüsü yokmuş..Ama yinede yakışıklıyım oldukça:)

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakısıklısınız yakısklısınız, daha nice bulusmalara . baska foto yokmu ? .. bide kim kimdir merak ettik üzerini bi paintleyin abi ya .

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakancım seninle tanışmaktan dolayı bizde çok mutlu olduk.Daha ne buluşmalar yapacağız.Teşekkür ederim.Hayrettin abi ve kendim adına.:good:

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her buluşmamızda olduğu gibi bol kahkahalı güzel sohbetlere imza attık. katılan tüm arkadaşlarımıza, abilerimize teşekkür ederim. bu arada yeniden hoşgeldin hakan abicim. sensiz buluşmalarımızda bir yanımız eksik kalıyodu.
bu arada emre abi tü tü tü maşallah diyeyimde nazar değmesin o göbekle bile sende hala iş var gibi:)

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakancım seninle tanışmaktan dolayı bizde çok mutlu olduk.Daha ne buluşmalar yapacağız.Teşekkür ederim.Hayrettin abi ve kendim adına.:good:

ağzına sağlık burakcığım,bende çok mutlu oldum tüm arkadaşlarla tanışmış olmaktan,dediğin gibi daha yeni başlıyoruz...:good: