corsa d 1.2 mi 1.4 mü?

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam dün mevcut aracımı değiştirmek için opele gittim yeni corsa dısarıdan göründüğünden çok daha güzelmiş bunu farkettim ayrıca iç hacim ve bagaj hacmide beni şaşırttı. Corsa d almaya karar verdik ama motor seçiminde kararsız kaldım 1.2 essentia konfor paket +metalik renk 27000 ytl, 1.4 enjoy 28500 ytl. Sizce hangisini tercih etmeliyim 2.0 bi aractan sonra 1.2 tam bi hayal kırıklıgımı olur benım için ? yardım ederseniz sevinirim...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Performans olarak hayal kırıklığına uğrayacağın kesin ama donanım olarak njoy u tercih etmeni öneririm ...

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede 1.4 Enjoy

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
essentia da evet çok boş bi araba ama njoy a da o kadar para vereceğine piyasada çok temiz astralar var az kullanılmış ikinci el onlardan bi tane njoy al derim ama illa sıfır corsa diyosan onunda 1.3 CDTİ ı varsa onu al derim ben bi eski kasanın 1.3 CDTİ ını sürdüm 1.6 astra benzinliden sonra hiç hayal kırıklığına uğramadım aksine ağzım açık kaldı

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 80hp we kullanma şansı buldum easytronigini Sport tuşuna basınca güzel gidio 1.4 9o hp pek bi fark olcagını zannetmiorum aralarında tork degerleride yakın birbirine we 1.2de zorlayınca güzel gidio yakış farkını göz önünde bulundurursak 1.2 derim

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaslar benım kafam ııce karısmaya basladı dun aksam honda jazz elıte ı ınceledım 2006 model full u 28500 e verıyolar gonlum o tarafa dogru kaymaya basladı ama hala kararsızım ama corsa olursa 1.4enjoy olacak onda karar kıldım tavsıyelerınız ıcın tesekkurler bırde jazz hakkında ne dusunuyorsunuz?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 olması seni düsündürmesin, 80 hp sana istenileni verir, ekonomi istiyosan birebir, performans istersende gaz pedalı ayagının altında....Sürekli 3-4 kişi le yüklü seyahat ediyorsan belki 1.2 seni tatmin etmez ama onun dışında sehiriçi kullanımı için hiç düşünme derim.

VectraB elegance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arkadaş 2 tane jazz ı pert etti,takla attı corsa daha sağlam basan bir araba...