Ankara nın kara noktası AMANNNN DİKKATTT !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarrr bu anlattıklarınızdan geröekten üzülüyom sizee ankara ve istanbul gibi megapol şehirrr olmuş yerlerde buu derecede kötü yolların olması üzücü aman siz siz olun dikkat edinnnn gerçi sadece bu şehirlerde yok trabzondaan da bi örnek ben veriyimm hız kesici engel yapmışlarrr hanii üzerine beyaz boya çekerler yada bi ışıklandırma gibi far ışığı vurduğunda parlasın gibi hiç bişey yokkk tümsekde asfalt rengindeee yaniii arabayla öyle vuruyonki dalgın oluyo insan içi gidiyorrrr.....vs vs vss ayıp yaniii trabzonda valinin 9 tane lüks maka aracı varrr geçen bu sabah gazetede okudumm belediyelerin birinde 325 milyara mersedes s320 makam aracı alınmış bunlara verilen parayla hiçmi yol yapılmaz ışıklandır maa yazık yaniii

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet abi hızlı girmeye gelmiyor ankaralı arkadaşlarım dikkat aman diyim her zaman dikkatli olalım

opel1ou0.png
indtop1oto6xu5.jpg

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Çetin Emeç'te trafik akışı 80-120 arası . eğer 50-60 la gidiyorsanız arkanızdan korna sellektör v.b hatta adam seni solluyor geçer geçmez önüne kırıyor direksiyonu. --

KAza olması normal. Alt geçitlerin tümünde proje hatası var zaten geçite dik giriyorsunuz, geçit içinde ani bir viraj, sonra dik bir rampa, önünüzü görmeden çıkıyorsunuz geçitten. kazaların olması doğal..

Dikkatli ve gerektiği kadar hızlı gitmek lazım derim..

NOt:Çetin emeç-balgat alt geçidinde 1 ay önce gördüğüm kaza..

Bir araç karşı şeritten 150-160 minimum hızla geçide girdi.sonra kontrolu kaybetti, spin atarak duvara oradan şeritleri bölen gergilere çarptı durdu. ve aracın motorundan fırlayan bir parça önümde giden aracın camından içeri girdi.. sürücü ex, oda gitti önündekine çarptı.. eğer o arabanın önünde olsam ben gidiyordum.. bir tek kendi hayatını değil ,diğer insanların hayatınıda riske atıyorlar..

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence o cetin emeç tünelinin girişine tırtıllı beyaz olan hız azaltılıcı koymaları lazım ama belediyenin umrunda insan canı onlar mal kaybı o yazık ya kınıyorum resmen ben o alt geçitten her hafta geçiyorum yürek hoplatan gibi aniden dik bi yokus insan orada hızlı gecerken kaza yapmaması imkansız

ibocompany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çetin emece yakınım o yüzden biliyorum çok tehlikeli tüneller özellikle. ALLAH opellerinizi korusun :)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih efendi ehilsiz insanlara geçit yol-köprü yaptırırsa ölçtürülüp biçtirilmeden böyle olur.malesef bu karanokta çok can aldı.geçidin adı 60 gün mü 40 günmüydü neydi.marifetmiş gibi erken bitirdik die geçidin adını gün sayısı yapmışlar.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih efendiye laf yok döferim sonra:mad:

adam akşam ibrahim tatlısesi getiriyor daha ne yapsın yaaww bundan iyi hizmetmi olur:kop::kop:

hızlı hızlı yapıyor ama icraat yok ciden dediğin gibi;)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
melih efendiye laf yok döferim sonra:mad:

adam akşam ibrahim tatlısesi getiriyor daha ne yapsın yaaww bundan iyi hizmetmi olur:kop::kop:

hızlı hızlı yapıyor ama icraat yok ciden dediğin gibi;)

zaten büyükşehir eğlence hizmetlerini çok iyi veriyo bide yoksul semtlerde patates soğan dağıtmasıda yani çok alkış alır bi hareket:kop:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herkez kara noktaların ortaya koyduğu yaşantıyı görünce görüntünün üzücü havasından olacak yazılması gerekenleri yazmış .Esasında güncel problemli yaşantılarımızı malesef böyle keçiştiriyoruz . Yanlış anlaşımasın ayni potadan kendimi ayırmış değilim Bukonuda sadece biraz daha dikkat ettiğimi söyleyebilirim. Kara noktaların çoğunluğu kişilerin kafasında. Direksiyon başına oturunca ikinci kişiliklerini segileyen çoğunlukta olunca kara delikleri ortadan kaldıramayız. Nekadar dikkat edilsede risk çok büyük karşıdakinin dönülmez hatasının kurbanı olunuyor trafikte. ALLAH İnsana böyle hatalar ve kazalar yaşatmasın. :( Bunlardan çıkarılacak büyük dersler var.:help:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...