Ankara OMS oğuz Beyin dikkatine...!

sogunduz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de saygı sınırları çerçevesinde servisi hem servis sahibine hem de bizlere şikayet etmiş. Teşekkürler...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt.ibrahim' Alıntı:
Memnuniyette paylaşım uygun görülüyorda , kalınmadığında neden ters geliyor anlaşılacak gibi değil . Kaldıki arkadaşımız belli ölçüler içersinde uyarıda bulunmuş.
Tanıdığına hancı işi tanımadığına yolcu işi uygulama yapılıyorsa uyarı yerini bulmuş. :good:
kesinle katılıyorum..burda memnun oldukmu memnuyetimizi teşekkürlerimizi yazıyoruz ve forumdaki arkadaşlarda belkide o servise yöneliyo..ama aksi bir yorumda neden böyle oluyorki buna bizde dahiliz esnaf herzaman herşeye acık olur karnı geniş olur.

oguztech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım sen cok yogun oldugunda gıtmısındır acıl yetısmesı gereken arabalar oluyor belkı bılıyorsundur ıyı yuruyen ve cogunun bırıncılıgı olan yarıs arabalarının bakımlarını yapıyorlar ve senın gıttıgın hafta pazar gunu yarıs vardı onları yetıstırmelerı lazım belkı yanlıs anlasılmıstır OMS ın ustune yapabılen var mı? yok cunku gercekten 4 4 luk calısıyorlar bu yuzden sorularının tam cevabını alamamısındır bır aracı yuz ustu bırakıp dıgerıne baslamazlar ne kadar para verırsen ver onemsemezler ve ıslerını cok ıyı yaparlar dedıgım gıbı yanlıs bır hafta gıtmısın sehır dısından cok araba gelıyor oraya bıdahakı geldıgınde ugra bır daha telefı ederler emın ol...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OMS ile birçok övgü dolu söz duydum.Aynı durumun 2 kere tekrarlanmış olması entresan.Konuyu bu sayfalara taşımanda bir mahsur görmüyorum,doğrusuda bu zaten.Yinede sana tavsiyem Oğuz beyle bir telefon görüşmesi yapman..

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ben daimi müşterisiyim.Müşteri olarak görmez zaten beni ama yoğun yada ters bişiylere gelmişsindir bence.Ama kendilerine göre prensipleri var.
Yaptığı işten hiç bizaman memnuniyetsizliğim olmadı.Yarışcı ve tuning firması sahibi olan başka bir adamın peugeot marka yarış arabasına bakım-onarım yaptığına çok şahit oldum.
Ama kafalarında iş varsa da araya sıkıştırmaz hatta o an ilgilenmezler.
O an çalışanlarının mantıksız bir umursamazlıkları da varsa usulünce oğuz beye direk iletmek her iki taraf için iyi olur.