Ankara'da Adam Gibi Usta

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
adresi yokmu[/quote
ya abi numaraları bunlar işte..adresi ayrıntılı olarak alabilirsin..hem dükkanın hem de direk cep telefonunun numarasını yazdım.ama şöyle söyleyim, batıkentten gelirken şaşmaz a giden köprüye varmadan ve istanbul yoluna inmeden sağ tarafta, Başkent Sanayi Sitesinde,zaten giderken görürsün.ama istanbul yolundan gelirsen jandarma kavşağından sonraki kavşaktan (şaşmaz) sağa dönüyosun.batıkente giderken sol tarafta SERÇAL tabelasını görürsün zaten..kolay gelsin.. :)

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence azıcık reklam olmuş deneme yanılma yaptırmadan önce formda gezinseydiniz yorulmaz zamanda kaybetmezdiniz. Formda Arkadaşlarımızın memnuniyetleri yada şikayetlerini okuyunca epey kolaylık oluyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savas abım 10 numara sensın bıran bos bulundum
Senden sonra değil mi? Özlettin kendini. Seni burada daha sık görmek istiyoruz. Ben bu aralar sık sık birkaç günlüğüne şehir dışına çıkıyorum, bu nedenle bazen rötar yapıyorum idare et.

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşmazda Opel Turna yı tanırım ve Tahsin ustayı tanırım tek nokta atışı yapar...

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ist nyolundan başkente girdin zaman lambalara gelmeden sol da cadde üzerinde görürsünüz tavsiye ederim sercal opel

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sonunda iyi bir usta buldum.1998 model 2,0 gls vectram var. 82.000 km geldi dolayısıyla ufak defek arızalar çıkarmaya başladı. tavsiye üzerine şazmazda baya bir usta gezdim ama hep onu sök şunu tak deneme usulu ustalar şanslarına değiştirdikleri parça tutarsa onlardan iyi usta yok.sonunda yine tafsiye üzerine serçal opel gittim. cevat usta ve mesut ustayla tanıştık en önemlisi arızalara mantıklı yaklaşımları çok hoşuma gitti,leb demeden lemlebiyi anlıyorlar dükkanıda araç gereç olarak tam donanımlı
iki kez işim düştü ikisindede şunu yapalım bunu değiştirelim demenden sorunun çözdüler.
paylaşmak istedim bilginiz olsun

serçal opel cevat usta
278 58 12

Arabamız arızalandığında yada gittiğimiz bir servisten memnun kalmadığımızda:mad: fellik fellik başka bir usta aradığımız oluyor. Ayrıca bazen forumdanda yararlanamıyoruz.:( Arkadaşımızda gidip memnun kaldığı bir ustayı tavsiye etmiş, bence iyide etmiş.:):)