Ankarada Astra Modifiye Yer Yapan ? (kalin Harf Plaka,karlik,marşpiyel,spoyler)

turnam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 200 Model Astra CD HB aldım. Arabama kalın harflerle plaka yaptırmak istiyorum. Ankarada nerde yaparlar ? Aynı zamanda karlık , Spoyler ve yan marşpiyel yaptırmak isterim bunuda nerde en iyi yaparlar bilen arkadaşlar lüffen adlarını yazarlarsa gidip yaptırmak istiyorum...Kapı kollarınıda aracın rengine boyatmak istiyorum. Acaba orjinalinimi alsam yoksa boyattırsam mı fikirlerinizi bekliyorum..Birde Cam filmi yaptırmak isterim..Zİbeart cam filmi ANKARA da en iyi garantili nerde yaparlar..?

Son düzenleme:

messevinc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakayı kalın harf yaptırmak yasak ama yaptırmak istersen 10 ytl ye yapıyolar.gerci sadece plaka kalın diye polis durdurmaz ama o dediklerini yaptırınca bence polisle uğraşırsın.ivedik merkez sanayide o dediklerinin hepsini yaptırabilirsin. bence ziebart film için gereksiz pahalı.daha uygun fiyata onun muadili veya daha kaliteli film bulabilirsin.

turnam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu plakanın mühür olayını felan nasıl hallediliyor..aslında güzel gözüküyor..cam filmi için en kaliteli ve uygun yer çabuk yapacak bir yer lazım..spoyler belki daha sonra ama karlık istiyorum işin açıkcası..

messevinc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakaya mühür app için gerekir o da bildiğim kadarıyla pahalıya mal oluyo.ama sadece kalınlaştırmak istersen belki bise demezler bilemiyorm ben de aslnda düşündüm kalınlaştırmayı güzel gözüküyo gercekten ama vazgectim sona.ivedik merkez sanayi de llumar bayi salih bey var.renkli cam filmini 225 e çeker en fazla 3-4 saatte halleder.onun dükkanın tam karsında bi yer daha var orda bu istedğim seyleri yaptırabilirsin.

turnam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bana karlık, marşpiyel ve spoyler çeşiti olan yada modifiye yapacak ankarada bir yer lazım yokmu yav koskoca ankarada elinde astra modifiye ürünleri bulunduran elinde yada yapan vs..

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bana karlık, marşpiyel ve spoyler çeşiti olan yada modifiye yapacak ankarada bir yer lazım yokmu yav koskoca ankarada elinde astra modifiye ürünleri bulunduran elinde yada yapan vs..

walla benim bildiğim karlıkçı halil var otosport diye geçio şaşmazda bende kartıda var internet sayfasıda varmış kartında su adres var www.otosport.com.tr ama hiç girip denemedim

turnam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tşk ederim ilginize hemen yarın irtibata geçeyim..saygılar..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım www.lec-sport war güzel iş yapıyorlar