ankarada lpg bakımı güvenilir

onurhmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakdaslar tavsiye edebilecginiz anakradalpg bakımı yapan yer varmı ben sincan sanayisinde biyere gittim adam 90 lira aldı ya lanet olsun ya aldıkları paraya hiç bişey yok ortada 250 bin yakıyodu cok dedik bakım yapdırdık 300 yakıyo nasıl iş anlamadım ya bütün degerler normal diyo baskasına soruyom adamlar bizim arabalarımız 230dan yukarı yakmıyo diyolar:mad:

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırsam aracınız manueldir. Bende manuel astra sahibiyim. Kış aylarında ortalama 10 litre yakıyorum. Sizinkide aşağı yukarı aynı değere denk geliyor. Aslında çokda dert etmeye gerek yok bu kadar fark için. Hem havalar soğuk belkide agresif kullanımınızdan kaynaklıdır yada arabanın bakımı yaklaşınca da yapar. Mühim olan benzini ne kadar harcıyor.?

zzr13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıvedık organıze 88oto tamirciler sitesi-2.bölgede de murat usta lpg var 5 arabama taktırdım ben kendısıne hıcbırınde sıkıntı ysamaadım avrupada kurs almaya gıdenlerden zamanında.. aynı zamanda kalkış yarışcısı kendısı 0312 394 01 89 arayıp senın lpg markana bakıyormu vs ıcın bu numaradan bılgı alabılırsın

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence aracınızda ki lpg kiti ne markaysa onun servisine götürüp yaptırın bakımınızı.

onurhmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıvedık organıze 88oto tamirciler sitesi-2.bölgede de murat usta lpg var 5 arabama taktırdım ben kendısıne hıcbırınde sıkıntı ysamaadım avrupada kurs almaya gıdenlerden zamanında.. aynı zamanda kalkış yarışcısı kendısı 0312 394 01 89 arayıp senın lpg markana bakıyormu vs ıcın bu numaradan bılgı alabılırsın

eyv.

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 50.000 kmdir atiker var sorun çıkartmadı bakım yaptırmazsan yakıt artıyor sadece

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ostim'de üstün otogaz atiker in iç anadolu bölge bayii. servisleri de iyidir. memnun kalırsın diye düşünüyorum.