Ankarada Modifiye Yapan yer?

turnam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim 2003 Model Vectra C Kasa arabam var. Gümüş renginde. Ben aracımın yan marşpiyellerini ön ve arka kaput altınıda boyatmak istiyorum. Bazıları yaptırmış çok ince spoyler arka tarafa ondanda taktırmak istiyorum...Aynı zamanda kapı kollarım siyah..Bunlarıda gümüş orjinal taktırmak istiyorum.. xenon yada şu yuvarlak angel farlardanda yaptırmak isterim ankarada en uygun yapan yer neresi vardır? Gerçekten işçiliği güzel olan ankarada bildiğiniz yerleri bana söylerseniz sevinirim.

bocifx4.jpg

Son düzenleme:

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c kasaya angel gitmez bence.. marşpiyellere gelince boyatcaksın ama o boyayı bi süre sonra atarmış.. Bende çok araştırdım didindim illa boyatcam dedim ama tazikli suyla bile boyayı atma ihtimali varmış nekadar ilaç kullanırsa kullansın.. Spoiler ankarada nerde var bilmiyorum bahsettiğin bende var 120 ytl istanbul'da.. Kapı kolları siyah olan vectrada ilk kez görüyorum valla..xenon olayına gir bence pişman olmazsın..

turnam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 modellerinin kapı kolları siyah oluyor orjinalinde..ben bunları kendi rengi ile değiştirmek isterim..parlak gümüşte yaptırmak istemiyorum..ince spoylerde güzel dururmu bir kaç kişide görmüştüm çok hoşuma gitmişti..marşpiyelleride acaba nasıl yaparım diye düşünüyorum..boya atarsa çok pis görüntü olur durmadan boyatmak zorunda kalırız dimi..

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoyler güzel duruyo, abartı bişey değil zaten o bahsettiğin spoyler.. marşpiyelleri inan bende çok araştırdım kesinlikle boyayı atar başına bela olur cevabını aldım istersen Mustafa abiye sorabilirsin sitemizin sponsoru OPEL TEAM servisinin sahibi..nick; OpelTeam