Ankara'da tavsiye edebileceğiniz Sıralı Sistem LPG takan yer var mı?

yildizmetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Tavsiyem Brc taktır ve hiçbir zaman başın ağrımasın, bende 1 ay önce taktırdım ve sanki araba lpg li deyil benzinde gidiyor hiçbir farkı yok. Ben Ostimde Kayra Otogaz Sitemleri adında bir yer var, adamlar bu işin uzmanı ve Ustası da eski opel yetkili servisinde çalışmış bir kişi, opelden çok iyi anlıyor..(Kayra Otogaz Sistemleri Tel: 0 312 386 00 00 )

ben de kayra diyorum. tufan usta iyi.
fiyatlar (16 .05.2008)
atiker 1.200 / 10
BRC 1.600
Prınz 2300

ssdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.kayraotogaz.com/ tufan ustanın işçiliği mükemmel rahatlıkla güvenebilirsiniz dedemin mercedes ine prince marka lpg taktırdık orada. Bir defa bile gitmedik daha sonra

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın bhozturk,

Aracınızı daha nice KM'lerde BRC ile sorunsuz kullanmanız dileğiyle. Saygılarımızı sunarız.

MOCAN OTOGAZ

Kaan Arslanlı

(312) 394 72 22
(312) 394 73 22
www.mocanotogaz.com.tr

Ben Vectrama Mocan Otagaz'da BRC taktırdım. Memnunum. 6 ay oldu taktıralı ve 10bin KM yaptım şimdilik hiç bir problemle karşılaşmadım.
Ovünç Bey (05333016461)

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mocan Otogaz 2A Mühendislik, BRC GAS yetkili bayisidir.TAFSİYE EDERİM BAŞIN AGRIMAZ GİT GÖRÜŞ KONUŞ GÖR DERİM MOCAN
0 312 394 72 22 OSTİM DE.

istanbul beyefendisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün atiker taktırdım OSTİM'de ÜSTÜN OTOGAZ da şimdilik gayet güzel görünüyor. Akşam boyu dolaşmama rağmen 20 ytl'lik gaz bitmedi. Harika bi olaymış...

baskhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardaşım sincanda filan taktırayım dersen sakın onur oto lpg den taktırma sakın sakın sakın

E

Efkun

Bilgi Girilmemiş
Ankara Üstün oto var büyük bi yer BRC takıyolarmı bilmiyorum ama takıyolar ise mutlaka BRC taktır oraya.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet üstün otogaz da işçilik süper ve brc nin bayii .. fakat oraya gidince bence önce brc takılı bir aracın sesini dinle sonra atiker takılı bir aracın sesini dinle.. sonra karar ver ama üstündeki işçilik ankara da ünlü oldu bile.

ted7451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bartinotogaz.com
üstün oto

Dün atiker taktırdım OSTİM'de ÜSTÜN OTOGAZ da şimdilik gayet güzel görünüyor. Akşam boyu dolaşmama rağmen 20 ytl'lik gaz bitmedi. Harika bi olaymış...

Üstün oto BRC türkiye distribütürüdür. Ayni zamanda Atikerin ankara distürübütürüdür. isçligi teknigi teknolojisi çok iyidir. tavsiye ederim