!!!Ankaradan Opc insignia 1.6 Turbo Kaplan dişi!!!

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rusyada insignia opc satisda ve bizim opc forumunda alanlar var.
O yuzden servisler satiyor ama hazir olmaya bilir. Bana bir haftada jant getirmislerdi. 18"opc janti bir tanesini cizdigimden dolayi degistirmislerdi.

şuan üzerindekilerden çok menunum opc olsa daha fazla bi artısı olmayacakta bana ama geldiği zaman temin edebileceğim durumda almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı bilgiler için çok sağolasın bu arada aracını takip ediyorum maşallahı var çok güzel ve çok profesyonel inşallah hep kazasız belasız binersin en büyük artısı kırmızı olaması;)

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maasallah gule gule bin Emre..
jantlarin kose hatlari tam olmadigi icin oldugundan kucuk gorunmus.. ama bende jantlari begenemedim..

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
şuan üzerindekilerden çok menunum opc olsa daha fazla bi artısı olmayacakta bana ama geldiği zaman temin edebileceğim durumda almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı bilgiler için çok sağolasın bu arada aracını takip ediyorum maşallahı var çok güzel ve çok profesyonel inşallah hep kazasız belasız binersin en büyük artısı kırmızı olaması;)

Cok tesekkurler. Sanada kazasiz belasiz.
Bende arada insignia dusunmuyor degilim. Cok guzeller.
Kirmizi :) Bende beyaza boyatmayi dusunuyorum.
Tekrardan duzgun toparlaya bileceklerine inansam boyatacagim.
Kaplamada cok icime sinmiyor.

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok tesekkurler. Sanada kazasiz belasiz.
Bende arada insignia dusunmuyor degilim. Cok guzeller.
Kirmizi :) Bende beyaza boyatmayi dusunuyorum.
Tekrardan duzgun toparlaya bileceklerine inansam boyatacagim.
Kaplamada cok icime sinmiyor.
kaplama işine girmede bencede kırmızı bi opc insignia çok feci olur rusyada bilmiyorum vergi ve fiyatlar ne alemde benimki gibi yarı çakma bi opc değilde aslınıda sende görürüz inşallah:)imkanın varsa hatta corsayı satmadan alsan mükemmel olur:)

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maasallah gule gule bin Emre..
jantlarin kose hatlari tam olmadigi icin oldugundan kucuk gorunmus.. ama bende jantlari begenemedim..

çok sağol kardeşim opel bu yarı güldürür yarı ağlatırda:)
ya jantlar resimlerde bi garip bana bile öyle geliyor yalnız dediğim gibi gören herkes bayılıyoır jantlara ne bileyim ama resimde görüp beğenmeyen oluyor anlamadım:)

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
kaplama işine girmede bencede kırmızı bi opc insignia çok feci olur rusyada bilmiyorum vergi ve fiyatlar ne alemde benimki gibi yarı çakma bi opc değilde aslınıda sende görürüz inşallah:)imkanın varsa hatta corsayı satmadan alsan mükemmel olur:)

Insallah. :D Dileklerin icin cok tesekkurler.
Sendede daha iyilerini gormek isteriz.:D

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben jantları cumartesi günü canlı canlı gördüm. Gayet hoş duruyordu. Resimdeki gibi değil daha farklı... Tekrar güle güle bin emrecim...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu başlığı baştan sona okudum, Maşallah aracınız çok güzel, kazasız belasız güle güle kullanın inşallah, .... ancak jantlar konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim, jantlar güzel olsa da aracınızın üzerinde çok iyi durmamış, bir önceki metalik jantlar sanki daha güzel duruyordu.