!!!Ankaradan Opc insignia 1.6 Turbo Kaplan dişi!!!

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre kardeşim diyecek tek bir şey var bu araca MAAŞALLAH MAAŞALLAH 41 KERE MAAŞALLAH. Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin.

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre kardeşim diyecek tek bir şey var bu araca MAAŞALLAH MAAŞALLAH 41 KERE MAAŞALLAH. Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin.

çok teşekkür ederim kardeşim allah hiç birimize kaza bela vermesin elimizden geldiğince yapıyoruz birşeyler işte:)

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre abi bu aracı seçmene tamam da bu kadar emek vermene bu kadar aracınla ilgilenmene helal olsun...Yaptığın herşeyin karşılığını hakkıyla verecek bir araç...opc motor olmasına gerek yok..Zaten aracındaki motordan hiç bir arabada yok..Ne passatta,ne m3lerde,ne de s60larda...Bu arada ilerleyen zamanlarda Ankara da rakip bulamadım diye de burdan yakarışlarını duyarız heralde :D Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin inş.. ;)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bi panjur gördüm galiba:DD

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre abi bu aracı seçmene tamam da bu kadar emek vermene bu kadar aracınla ilgilenmene helal olsun...Yaptığın herşeyin karşılığını hakkıyla verecek bir araç...opc motor olmasına gerek yok..Zaten aracındaki motordan hiç bir arabada yok..Ne passatta,ne m3lerde,ne de s60larda...Bu arada ilerleyen zamanlarda Ankara da rakip bulamadım diye de burdan yakarışlarını duyarız heralde :D Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin inş.. ;)

çok teşekkür ederim serdar kardeşim inşallah daha daha iyileri senin olur...
valla çok memnunum arabamdan allah gönlünde iyi niyet olan herkese nasip eder inşallah daha devam edecem aracı modlamaya:)

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim serdar kardeşim inşallah daha daha iyileri senin olur...

valla çok memnunum arabamdan allah gönlünde iyi niyet olan herkese nasip eder inşallah daha devam edecem aracı modlamaya:)

Amin cümlemize inş Emre abi..Vallaha böyle bir opel üyemiz olduğu için acaip gururlandım :D :D