Anladımki opelsiz olmayacak...

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun cumhur abi...(bi de geçmiş olsun ameliyattan ötürü)

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Öncelikle geçmiş olsun Cumhur, umarım operasyondan sonra bir şikayetin kalmamıştır.Yeni araban da hayırlı olsun, güçlü araba gerçekten bir başka oluyor...

Çok şükür Erman bir sıkıntı kalmadı, özledim valla sizleri inşallah bi organizasyon olur bu aralarda tekrar görüşürüz...

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
AAA Erman

Cumhur, sen bir de bana sor...ortalama 100KM/18-19 Lt şu anda.Gel seni Astra'cı yapalım yine, güzel bir Coupe Turbo var bildiğim...

Ermannn sende corsa vardı en son hatırladığım kadarı ile sanırım Bolu dönüşü yolları ayırdın..

Şimdi fark ettim kullnadığın aracı..

Erman yok kafaya koydum ben Bu Vectra nın 2500 motor 6 silindiri 170 beygiri var, Aydındaki Tansu usta dedi ki birde chip takarız olur 190 beygir nasipse onu denicem bakalım....

Ama Astranın 2000 motorunu görmüştüm Hakan varya Ankaradan Westi 555 bolu ya gelmişti tek kapıydı araç o da çok iyi çizgilere sahip....

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok geçmiş olsun pinomatarax benimde başımdan geçti Allah kimseye yaşatmasın bu arada araçta hayırlı olsun

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ermannn sende corsa vardı en son hatırladığım kadarı ile sanırım Bolu dönüşü yolları ayırdın..

Şimdi fark ettim kullnadığın aracı..

Erman yok kafaya koydum ben Bu Vectra nın 2500 motor 6 silindiri 170 beygiri var, Aydındaki Tansu usta dedi ki birde chip takarız olur 190 beygir nasipse onu denicem bakalım....

Ama Astranın 2000 motorunu görmüştüm Hakan varya Ankaradan Westi 555 bolu ya gelmişti tek kapıydı araç o da çok iyi çizgilere sahip....

Benim dediğim 2.000 Turbo 190 Hp. Ona chip takınca 230-240 Hp oluyor. :)

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...
ve hayırlı olsun...
ah ah ah...
yakıt sorun olmasa da bende binsem şööle 2000 cc 135 hp araçlara...arkasından chip falan da yapardık yani
hükümet duy sesimi.benzin 1 ytl olsun...

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun umarım son olur! vectra yı da güle güle kullanın kazasız belasız sürüşler diliyorum ! benzin ucuzlarsa ya da ben daha çok kazanmaya başlarsam benim de gönlümde var elbette güçlü bir opel ! ama yakıt ve vergi işin suyunu çıkardı. en fazla vergiyi ödeyip yeni araca en fazla para veren ülkeyiz neredeyse. benzinde zaten elimize kimse su dökemez ne diyeyim !:(

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
önce bol bol geçmiş olsun sonra hayırlı uğurlu olsun ii temişin vectra vectradır 2000 motoruda harikadır :D:D

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumhur Geçmiş Olsun
Yeni aracın da hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.