Anne köpek ve yavrularını ezer misiniz ?

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
160 km hızla giderken önüme köpek yavrusu değil adam bile çıksa işi bitmiştir.Başımız sağolsun :)

Abi gerçekten amma soğuk kanlısın.Ama bir yandan da sana katılıyorum.

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40m de araba hayatta durmaz yapacak bişey yok :(

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Aman Evde Eşim Bekler çocuğum Bekler Sevgilim Bekler Diyosaniz 160 La Gitmiceksiniz.eger Bu Kadar Değerliyse.ama Ben 160 La Giderim Karşimada Köpek çikar Evdede Eşim Bekliyo Ben Bir Usturuplu çarpim Köpeğe De Aci çekmeden ölsün Diyemezsin.zaten Değer Veriyosan Yavaş Gidersin.bir Arkadaş Demiş Hayvanlari Ezmemek Için ölen çok Diye Arkadaşim Hayvanin şucumu Bu Sana Git Hiz Yap Bende Karşina çikacam Sende öl Diyecek Hayvan Zannetmiyorum.demez Ne Insana Zarar Gelsin Nede Hayvana Ama Kim Hiz Yapiyosa Ona Gelsin Zarar Bence Bu Konuyu Açan Arkadaşida Tebrik Ediyorum 160 La Giderken Köpek çiksa Ne Yaparsin Diye Yakinda 160 La Giderken Insan çiksa Karşimiza Ne Yaparsin Diye Abuk Subuk Başliklar Yapip Ortaya çikacaktir Işin Mi Yok Senin Ya Bu Kadar Kolay Mi Yani Bir Cani Harcamak Insan Yada Hayvan Daha Sevgi Dolu Başliklar Beklerim Sizden Kusura Bakma Arkadaşim Zaten Bi Tek Bu Konuyu Açan Değil Cvplar Da çok Fena Bazi Arkadaşlarimizin Iş Değil Bu Arkadaşlar

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
ya bide konuyu veteriner açmış rumuz bu yoksa gerçek mi gerçekse yandık yani vah halimize

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence frene olabildiğince yüklenmek ne kadar yavaş vurursam araba o kadar az hasar alır köpekler için yapılabilecek fazla bişi olacağını sanmam yaralanır en düşük ihtimal o zamanda alırım veterinere götürürüm

Köpek ezenler kendini belli ediyor. :) Şaka bi yana, benim ezmediğim hayvan kalmadı nerdeyse. ama TR de fazla hızlı gidemediğimiz için çok büyük hasar olmadı. Almanya da da hiç hayvan denk gelmedi ama arkadaşım geyiğe 160 ile çarpmıştı. Arabası (Mercedes E Klasse) tamir olamayacak seviyede hasarlıydı.
O arabayı öyle gördükten sonra kesinlikle kedi köpek v.b. hayvanın hayatını düşünmem.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hiç başıma gelmedi istememde allah korusun uzun süre etkisinden kurtulamama heralde izmirin neresindensin abi (gdonmez77)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi köpek filan değil de bu yolun ortasına konan kuşlar araba gelince üzerinize doğru havalanıyorlar ya resmen ter döküyorum ya...bu da bi çeşit fobi galiba gözlerimi filan kapatıyorum bi saniyeliğine....

selcukuygur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
frenleri kitleseniz bu sefer arkadakilerde size,,,, sonra alın size zincirlerme kaza..yani en mantıklısı ezip geçmek .

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapacak bi şey gaza basarım en azından acı çekmeden ölsünlerr....

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ister istemez frene basarım heralde..sonrasında sağa sola kaçabilirsem o hızda ne ala..yok kaçmaya çalışır takla da atabilirm de ezebilirim de ..orası bilinmez.