APP Plaka

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atacanates' Alıntı:
mühürlü app kaldırıldı ama sahte mühür olayı var
app işi şans işi arkadaşlar..geçen gün üniversitenin makam arabasıyla giderken polis durdurdu.araçta baş komser varmış ve bizim şoförü bariz bi şekilde azarladı'' bu plaka ne böle derhal deiştir hatta şimdi şuanda sök metal plakayı tak'' diye.genel sekreter araya girdi de atlattık.ama daha sonra adam rektörlüğü aramış ortalığı ayağa kaldırmışş..böle biride denk gelebilir.en temizi bence plakanın kenarlarını silmek..

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bursada bi yer buldum adam her çeşit plaka yapıyo ama biraz tuzlu geldi bana tanesi 25 ytl istiyo. tabi mühür falan hak getire adamın internet siteside var inceleyin isterseniz.
www.plakaci.com

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten adam siteye yazmış, -Plakalarımız tescil plakası değildir - demiş, polis cevirirse ugrastırır.

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
APP BASTIRDIM..ÇERÇEVESİNİ KESTİRDİM.TEK MÜHÜR VAR ŞU AN PLAKAMDA ...YANİ MÜHÜRSÜZ.
ORJİNALLER BAGAJDA.POLİS ÇEVİRDİ..AMA BAKMADI YADA ANLAMADI.
ANLASA UĞRAŞIRSINIZ.HEMEN Bİ YALAN KIVIRIP ORJİNALLERİ GÖSTERİN.

BU ARADA ÖNEMLİ 1 DETAY VAR.

KAZA YAPTINIZ PERT YADA BAŞKA BİŞİ NEYSE PLAKA MÜHÜRSÜZ İSE KASKO KURUŞ ÖDEMİYOR.
BİR ÖNCEKİ ARABAMLA KAZA YAPTIĞIMDA PERT OLDUĞUNDA APAR TOPAR PLAKALARINI SÖKÜP ORJİNALLERİNİ VERDİM.BEN BÖYLE DUYDUM .YİNE DE KULAĞINIZDA OLSUN .

AMA SON 1 GERÇEK APP PLAKAYI MÜHÜRLE ONAYLAMIYOLAR HATTA O ANDA EL KOYUYOLAR ..
BUNLAR YAŞADIKLARIM VE DUYDUKLARIM ...

AYMOD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
App Plaka Kalin Cercevesİz Baski Olan Plakadir Ben Trafİk MÜŞavİrİyİm Kendİ Aracima Yaptirdim Ceker Atarim Resmİnİ Gorursunuz Kisa Zaman Sonra İsteyen Varsada 41 Plakalari Muhurlu 34 Lerİ MÜhÜrsÜz 200 Ytl Ye Yaptirabİlİrİm.

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım maaşallah sizin orada piyasa biraz yüksek galiba :) . bursada çifti 50

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Zaten adam siteye yazmış, -Plakalarımız tescil plakası değildir - demiş, polis cevirirse ugrastırır.
kesinlikle haklısın bide benim araba 34 plaka tam ofsayt durum olur.
ben muamelecide 35 ytl ye iki adet yeni tip fosforlu dalgalı kenarları beyzlı plaka yaptırıcam. yarın gitmeyi düşünüyorum

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu plaka olayını cözdüm, plakalıkları iptal ettim.plakanın edrafındaki siyah cerceveyi de tinerle söktüm.çift taraflı bant ile de tampona yapıştırdım.gayet hoş durdu.hem orijinal,kanunlara uygun(mühürlü), hemde güzel görünüyor.
dsc00387gb9.jpg

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynısını yapıcam benim aracın arka plaka eskidiği için yeniden basılacak sadece :).