araba alıcam combo 1.3 mü 1.7 mi

GUARDIAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malum yıl sonu araba alıcaz combo almayı planlıyorum bunun 1.3 mü yoksa 1.7si mi kullananlar bi akıl wersin

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 1.7 cdti al ama fazla yok pıyasada. eskı 1.7 lerden alma sakın.

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 1.7 cdti derim bende 1.3lerini hiç tavsiye etmem...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski 1.7 ler DTİ pompa yanieski tip dizel enjeksiyon CDTİ ler ise Common-Rail pompa (yani son nesiL yüksek basınçlı turbo enjeksiyon sistemi) o yüzden eski combolarda dizellerde 1.7 war ama 1.7 DTi yeni nesillerde 1.3 cdti ve 1.7 cdti war bizdede 2006 modeL 1.3 combo city plus war aldığımız zaman 1.7 combo city plus henüz türkiyeye gelmemişti yoqtu yani panelvar vardı bizde 1.3 aldıq ama şu an olması lazım ayrıca 1.3 cdti combolar 69 beygir 2006 ya kadar olanları 2007 olanlarının 1.3 motoru 75 beygir 1.7 motoru ise 100 beygir sana tavsiyem 1.7 CDTİ motor olanlısını al derim rampada banamısın demez...saygılarımla...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
USTA NEDEN 1.7 LER KÖTÜMÜ ESKİ OLANLAR
kötu demek ıstemedım.eskılerde pompa beynı sorun yaratıyor. ben şahsen ne zaman bozulacak dıye dusunerek o araca rahat rahat bınemem

gazozi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
combo alma

Arkadaşım ben 2007 yılının sonunda combo aldım ama pişmanım
Sakın alma derim Çok insan alma dedi bana ben dinlemedim şimdi pişmanım
agrızaların biri bitiyor birisi başlıyor daha arabam 22000 kmde ama servisten bu tarafa gelemiyorum ayrıca az yakıyor dediklerine aldanma bu arada gürültü ve tıkırtı ya tahammül ediyorsan sen bilirsin

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam almam niye mi ?
Fiorino emotion alırdım :) ş.içinde tamam 1.3 comboda idare ederde rampada tek kişiyken hızlanmıyor :D manevra kalibiyeti berbat combonun süspansiyonlar sert yakıtda 1.3 dizelin yakması gerekeni yakıyor.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akrabamda 1.3 var arada lazım olduğunda alırım kesinlikle 1.7 tavsiye ederim. Hem yürümüyo hemde büyük ihtimal motorun o kasaya göre ağır kalıp zorlanmasından dolayı normal olabilicek yada olması muhtemel arızalara göre çok fazla arıza yapıyor. Bizdeki servisin yolunu ezberledi bi ara şimdi düzeldi Allaha şükür...

En önemlisi yakıt!