Araba Almayi Düşünüyorum Fikirlerinize Ihtiyacim Var

Siz benim yerimde olsanız hangisini alırdınız.

• Fiat Albea 1.3 Multijet/AC Active

Oy: 23 19.5%
  • Hyundai Accent Area 1.5 CRDİ-VGT Team

Oy: 35 29.7%
  • Kia Rio 1.5 EX DSL 4NB COMFORT

Oy: 19 16.1%
  • Skoda Fabia HB Classic 1.4TDİ

Oy: 41 34.7%

• Kullanılan toplam oy
    118

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagaj lazımsa albea yoksa skoda al arabada tdi motor war... ama ben olsam bu seçenekler dışında corsa cdti yeni kasa
da alabilirim

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
hyundai accent era'dan kesinlikle şaşma derim.Bunu birebir tecrube ettiğim için söylüyorum.Şirket arabalarında en onemli unsurlardan biri yuruyen aksamdır ve hyundai yuruyen aksam konusunda cok basarılı,motoru da dizel.

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben bişeyi anlamıyorum. (kimse yanlış anlamasın) araba alınacağı zaman markaların yedek parça yaygınlığı hemen 1. sıraya geliyo mesela (atıyorum);
- Honda al
- Yedek parçası yok

allah korusun hergün kazamı yapıyoz sanki yedek parçası yok. bakım sırasında değişecek şeyler her yerde mevcut. (yada yanlış düşünüyorum)

realprens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli almadan hyundai era dizeli deneme fırsatım..Bende ilk önce herkes gibi bi hyundaiye karşi yanlı bi tarafım vardı fakatttt.. ne zman denemeye geldi ki.. İnanamadım.Naıl bi performans nasıl bi konfor.. şaşardım kaldım walla.Bi de şunu duydum 2.7 coupe sınden bile fazla torku war aracın.. Servisi de ii .. bn olsam hundaiyi tercih ederim:good:

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rio nun yakıt tasarrufu hakkında çok iyi şeyler duymuştum düşünülebilir ama albeanında sedan olması avantaj

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında şöyle bi konu war hangisinni yedek parçası ucuz kolay elde edilebilir servisi kuvvetliyse onu almak ta fayda war ama bu araç asla kia olmaz onu biliyorum

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2 adet era var özellikle tavsiye edebilirim

paxer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese öneri ve fikirleri için çok teşekkür ederim. Ankete sunduğum bütün araçları bu hafta içinde test ettim ve gerçekten dizelde performansları super özelliklede Kia'nın. Fakat benim için ekonomi ve yedek parca daha önemli ben bu aracı sonuçta şehir içi kullanacam ve arkadaşlar uzatmayım Albea aldım bugün öğlen teslim alacam. Bu arada araba almayı düşünen varsa şu iki günü kaçırmasın bayiler çıldırmış durumda yıl sonu olduğu için pazarlık yaparken biraz daha baskın olabiliyosunuz ve iyide indirimler var. Herkese fikirleri için teşekkür ederim.

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orta malı olacaksa parçası daha uygun olduğundan ALbea derim. Birde fiyat açısından daha uygun Palio Van lar var aynı motorla. kafadan 4000 YTL falan daha ucuza öyle bişey alsan. 450 ytl idi sanırım bi K belgesi alıyorsun (ruhsatta kamyonet yazıyor :D ) onun dışında bi ek külfeti yok. Ha birde ticari araç olduğundan vizesi yıllık oluyor. Yani diğerine göre ek olarak 5 yıllık kullanımda 2 kez vize + K belgesi masrafı. Onlarda 750 ytl yi geçmiyor. Gene 3250 ytl kardasın.