araba çok benzin yakıyor acilll

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istasyon seçimi

Başta arkadaşlar hep aynı istasyonu kullanmaya dikkat edelim benzin alacaksak istasyon denetlemeleri sabah saatlerinde oluyor pompacı arkaşdaştan aldığım bilgi bu petrol tanklarında nemden dolayı su birikmesi olurmuş bakımda herhalde bu seviye kontrol ediliyor...ben totali hiç tavsiye etmem önünden bile geçmeyin bir kere bp keza öyle
depoyu full doldurmuştum hem performance düştü hemde yaptığım km

genellikle opeti tavsiye ederim shellden aldığımda 1 depoda 80-100 km daha az gidiyorum inanması güç bir gerçek...

petrol ofiside iyidir ama benim bulunduğum semtte maalesef yok.hem dünyanın en pahalı benzini kullanıyoruz bide gözü doymazlar ne dalavere çeviriyorlarsa ne katkı maddesi koyuyarlarsa bide bundan para kazanıyorlar:mad::(... benzin litresi 1 $ düşmeli

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin zamlarından artık benzinin bereketide kalmadı

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bpden yada shellden al1nca deismez yak1t miktari. istasyon kötüdür. Bence Opetten alin. kaliteli ve Türk mali

burası yeri değil ama OPET tin aygaz rezillişğinden sonra OPET ten resmen soğudum. kaldı ki opet ten başka yere gaz benzin motorın tuvalet gofret sakız ne olursa hayatta girmezdim. AYGAZ rezilliği nokta oldu :(

xlms_green

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugünlerde aracım acayip benzin yemeye başlafı 30 ytl benzin almıştım şehiriçi 60 km kadar şehir dışı 15 km kadar gittim ibre aynı seviyeye geldi araç 94 model 1,4 astra km 40 kuruş yakıyor ya çıldıracam :mad: sanki 2000 motorlu biniyorum sebep sizce ne olabilir agresif kullanmışsın demeyin özellikle çok dikkat ettim ani kalkış filan yapmadım ama sonuç ortada :mad:

dostum motor hava alıyor bi yerden muhakkak. hava dengesi bozulunca zengin karışım yakıyor olabilir. hava hortumlarına bi baktır bence.

yuysal67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabalara ne oluyor böyle benim ki de 1.4 98 model corsa 100 tl lik benzinle 210 km yaptım ışık yandı gerçi hep rampa bizim buralar ne dersiniz arkadaşlar?

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
senin araç çok yakmış. aynı aracın aynı model ve senesi, bende var 320 kuruş civarı yakıyor tamamen şehir içi dur kalk trafiği. motor ısınmadan gidilen kısa mesafeler genelde...

bujileri, filtreleri v.s kontrol ettir derim.