araba fiyatları neden bukadar yüksek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 - İnterneti kötüleyenler var. yalnız araba pazarlarına gidin bir Şu malum siteden 3-5 bin tl yukarıda daha kötü araçları görünce bana hak verirsiniz...

2 - yerli yersiz yapılan zamlar Hükümetin kötü politikası yüzünden.

3 - geçen yıl bu zamanlar 14. e galeri 2004 model corsa satıyordu. Ve şuanda 21 e satıyor.

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüketimde ne yazık ki kendimizi tutabilen bir millet değiliz araba fiyatlarının pahalılığından ahkam kesilen bir ülkede sıfır opsiyonlu golf için hem 90bin tl fiyat hem de 4 ay bekleme süresi verdi bayi. Son 10 yıllık tüketim harcamalarının %20-25'ini otomotiv oluşturuyor. Kimse kusura bakmasın rahat da batmasın

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serbest piyasa yapacak bişey yok.ama 75,000 e kia alınır mı öpseler almam...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Durum: 36.000 liraya 3 sene önce Astra H Sedan 111.yıl sıfır aldım. Üstüne ötv, dolar vs. bindi.
Şimdi bugün istesem 41.000 liraya satarım.

Bu kar mı? Değil mi?

Biri bana söyleyebilir mi, Astra H 1.3 dizel ayarında sıfır bir araç alacak olsam, hangi aracı kaç paraya alabilirim? Üstüne ne kadar daha eklemem gerek. Satsam satamıyorum, yeni alcam alamıyorum. Durum bu.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durum: 36.000 liraya 3 sene önce Astra H Sedan 111.yıl sıfır aldım. Üstüne ötv, dolar vs. bindi.
Şimdi bugün istesem 41.000 liraya satarım.

Bu kar mı? Değil mi?

Biri bana söyleyebilir mi, Astra H 1.3 dizel ayarında sıfır bir araç alacak olsam, hangi aracı kaç paraya alabilirim? Üstüne ne kadar daha eklemem gerek. Satsam satamıyorum, yeni alcam alamıyorum. Durum bu.
100.000'i gecmis 2005 benzinlilere 32.000 lira civari fiyat yazarlarken sizin 3 yasindaki dizel araciniz daha pahaliya bile satilabilir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim paramla KIAu 5000 anca eder. Hocam piyasada temiz araç olmadığı gibi satilan araçta yok hepsi duruyor.Şahsen araç alacak olsam üstüne az daha ekler sıfır alırım.Ayrica ekonomik krizin etkileri bunlar

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100.000'i gecmis 2005 benzinlilere 32.000 lira civari fiyat yazarlarken sizin 3 yasindaki dizel araciniz daha pahaliya bile satilabilir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Benim araba neredeyse 200 bine gelecek astra h,bu şekilde 28-29 a rahat müşteri buldum.golf 4 lere bile 25-30 istiyorlar.piyasa maalesef böyle.

iPad'dan gönderildi .

eagle3406

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde ikinci el araçlarda alım satım işini yapan çok kişi var ve bu kişiler fiyatları bariz şekilde zıplatıyorlar.

Sahibinden sitesinde plakası açık araçların sorgulmasını yapın hiç biri sahibi değil desem yalan olmaz.

aynen sizin dediğiniz gibi plakaları e-devlet üzerinden sorgulatın hepsinin ruhsat tarihi yeni ve satışa konulmuş. yani al-satçılar. sahibinden araç bulmak çok zor.bırakın neti pazarda bile sahibinden araç yok :(:sopa:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...