araba marş almıyor tık sesi var sadece yardım.

seko939

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun şimdilik çözüldü.ama problem nerede bilmiyorum. aynen şu şekilde oldu. yine denedim marş tık sesi var hiç almıyor sadece tık ediyor. daha sonra internette görmüştüm. benim araç otomatik bide 1,2,3 vites var 3. vitese attım yarım metre ittim arabayı , daha sonra bastım marşa direk marş basmaya başladı. problem nerededir acaba ??

harun43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Marş motorundadır. Çalışmadığı zaman marş motorunun üzerine sopa ile hafifçe vurun çbüyük ihtimalle çalışacaktır. Sıcaklıkla pek alakalı değil gibi geldi bana

seko939

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorun şimdilik çözüldü, araç aynı şekilde yapmaya devam ederken internette bir tavsiye gördüm ve denedim işe yaradı , araç otomatik bir araç ancak manuel 1,2,3. viteslerde mevcut , 3. vitese taktım yarım metre ittirdim arabayı denedim marşı tekrar araç direk marş aldı, ancak sorunun kaynağını hala bilemiyorum neden olabilir acaba arada aynı şekilde yapmaya devam ediyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun marş otomatiği. 307'de başıma geldi. akü diye tutturdu elektrikçi inat ettim değiştirmedim. bi akşam yine çalışmadı. çaresizce beklerken arabada forumlara bakıyordum adamın biri arabayı hafif vurduruyor gibi yapıp kerkindirince çalışırsa marş motoru demiş. denedim çalıştı gidip marş motorunu yaptırdım. olmadık yerde yolda kalırsınız baktırın bence.