Arabam çalindi

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın kalbi temiz inancı tam ben konunun tarihine bakmadım ilk mesajı okurken yeni olmuş sandım 2008 de olmuş olay ama allah işde yıl 2010 adam yakalanmış allah belasını versin bu insan müsfettesi kişilerin.. yaşadıkları aldıkları her nefes bile haram... nasıl geceleri kafalarını o yastığa koyup gönül rahatlığıyla uyuyabiliyorlar kul hak kı yemek günahların en büyüğüdür yatacak yerleri yok bunların..

bir gerçekde varki çok dikkat etmek gerekiyor hepimiz allaha emanetiz bende önceki arabalarımı satarken bu tip dolandırıcılara denk geldim hatta birisi pişkin yüzsüz adam diyorki ben anahtarı alırım siz gelmeyin kendi servisime götürücem neden ben gelmiyorum dedim yok diyor uzakda gerek yokda oda buda tamamen dolandırıcı allah hepimizi korusun bu tip insanlardan...

hiç kimsede yok benim başıma gelmez ben zeki adamım bana olmaz demesin bunlar o kadar zeki o kadar çakal ve tatlı dilli ikna edicilerki ama dikkat..

vegas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın kalbi temiz inancı tam ben konunun tarihine bakmadım ilk mesajı okurken yeni olmuş sandım 2008 de olmuş olay ama allah işde yıl 2010 adam yakalanmış allah belasını versin bu insan müsfettesi kişilerin.. yaşadıkları aldıkları her nefes bile haram... nasıl geceleri kafalarını o yastığa koyup gönül rahatlığıyla uyuyabiliyorlar kul hak kı yemek günahların en büyüğüdür yatacak yerleri yok bunların..

bir gerçekde varki çok dikkat etmek gerekiyor hepimiz allaha emanetiz bende önceki arabalarımı satarken bu tip dolandırıcılara denk geldim hatta birisi pişkin yüzsüz adam diyorki ben anahtarı alırım siz gelmeyin kendi servisime götürücem neden ben gelmiyorum dedim yok diyor uzakda gerek yokda oda buda tamamen dolandırıcı allah hepimizi korusun bu tip insanlardan...

hiç kimsede yok benim başıma gelmez ben zeki adamım bana olmaz demesin bunlar o kadar zeki o kadar çakal ve tatlı dilli ikna edicilerki ama dikkat..

Aynen öyle kimse nbüyük konuşmasın ben 40 tane araba alıp satmışımdır benim bile başıma geldi

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Basından beri okudum gercekden cok zor durum insan kendını öyle anlarda cok acız hıssedıyor allah a duadan baska bırsey gelmıyor elden ama yakalanması cok isabet olmus umarım ıcerden cıkmazda ömur boyu çürür bu dolandırıcılar..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların sadece adamları yok kadın olanlarıda var arkadaşlar hep adam adam diyoruz kadınlarda var bizim arkadaşında başına geldi arkadaş evini satıyordu kadın alıcı gibi gelip bir işve cilve yapmış sanırsın evi değil arkadaşı tavlamaya gelmiş arkadaş savmış başından terslemiş falan.. sonradan bir abimizden öğrendikki bunlarda çeteymiş bu tip evini arabasını satanlara hatunları yollatıp hatunlar adamları tavlayıp yatağa atıp bir kaç defa beraber olup kameraya çekip şantaj yapıp ellerinde ne varsa alıyorlarmış..