Arabam Sabahlari çok Zor çalişiyor...

xvayzet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlam bi servis bul özel veya yetkili her şey normal gözüküyorsa yazılım değiştirirsen düzelebilir.

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xvayzet' Alıntı:
sağlam bi servis bul özel veya yetkili her şey normal gözüküyorsa yazılım değiştirirsen düzelebilir.

bugün gittim izmirde merkez opele..egr valfi temizlendi.Ama yazılımdan olabileceğini kimse söylemedi bana.Yazılımdan kaynaklanabilir mi?Benzini shellden alıyorum değiştirsem işe yarar mı acaba?

ScArC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence benzini shellden alma. opeli olupta shell den çok şikayet eden insan duydum, gördüm. bp veya po kullanmanı tavsiye ederim.

marş motoru, motoru çeviriyorsa ama marş almıyorsa; bujileri, benzin pompasını ve yazılımı kontrol ettir bence. egr valfi de yapıor olabilir.

eğer marş motorunda hareket yoksa ztn direk elektrik olayı veya marş motoru arızasıdır.

bi de marşa basmadan önce ışıkların sönmesini beklemende fayda var.

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr valfini temizlettikten sonra düzeldi...Çok iyi çalışıyo artık...saolun arkadaşlar.

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu problem tekrar ortaya çıktı.Yanlız bi şey var çalıştığında araba gıy gıy yapıyo.acaba neden olabilir??

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam izmirde hangi servise gidiorsunuz acaba? merak etim ölesine sordum bizim gitigimiz servis iyi biz memnunuz fiatlarida iyi olmasa ismini vereyim bi de oraya bakin kolay gelsin bu arada gecms olsun