arabam yatak sardıı

MECHUL35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MRB arkadaşlar ne zamandır siteye girmiyodumm arabamın motoru yatak sardı
yeni motor yaptırdıkk. hiç yoktan yere motoru elimize aldıkk..

morallerim bozulmasın diyede sşteye girmedim 20 gün arabamı bugün yeni çıkardımmm..
aranıza dönmekten mutluyum

MECHUL35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkü ederimmm bugün çıkardım fakatt marşında da sorun vardı oda yapışdıı şimdi bitekk gaz ayarı yapılması gerekiyoo

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden yatak sardı acaba yagsızlıktan falanmı vectranın motoru baya gider

MECHUL35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öle size şimdi bişey anlatcam yuh diceksinizzz..abiler arkdaşlar
arkadaşlarla genelde her zaaman gittiğimiz bir yere gezmeye gittik herzaman gidip geldiğimiz yol giderken gaz bitmesiyle yolda kaldık..benzinle evin yakınına geldik arkadaş gaz ayarında sorun var demesiyle kaputu açtırarak marşa basmamı söledi bende arabayı alalı zaten 2 ay falan oldu opel hakkında bişey bilmiyorum. arabanın sonuna kadar gaz telini çekerek gaz ayarı yapmaya başladı arabanın son gazla çıkardığpı seslerin etkisiyle yapmamasını söledim 4 kere bişey olmaz dedii ama sesler içimi acıtıyodu öle gaza basılamazz görmeniz lazımdı, vede sonucunda tak tak takır takır diye ses gelmeye başladı motordan hemen bilgisi olan opelci bi abimizi çağırarak olayı söledikk tabii iş işten geçmişti araba söküldü tespitten sonra arabam yatak sarmış piston etekleri gitmiş grank gitmiş 2,100 masraf çıkardılar malumm krizin de etkisinden dolayı arbayı kapatmaya karar verdim derken başka bi yerden tanıdık çıktı 1,500 ytl ye indirdik. kredi çekerek yaptırdımm.Olay böle oldu bi daha kimseye elletmiyecem arbamı bilenler haricinde olay bölee oldu :-(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun ama bana yine de yağsızlıktan olmuş gibi geldi yoksa ben de coğu zaman aracı kesiciye defalarca sokana kadar gaza yükleniyorum birşey olmuyor umarım olmaz da,yatak ancak yağ yoksa,ve ya aşırı kirli ise,segmanlarda ve ya gömlekte deformasyon,çapak, çatlak,kırık,dökük vs varsa ya da krank milinde bir sorun olustuysa vs... sarar bence bundan sonra aracınızın yağına,suyuna çok çok dikkat edin tekrar geçmiş olsun

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun