Arabama 2.5 v6 vitara motoru koymak istiyorum. yapılabilir mi bu. fikri olanlar hadi.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b de en çok sevdiğim versiyondur 2.5 olanı 170 beygir falandı güzel araba ufak bir kat iptali ibr headers motorun kaputunu açmadan 200 beygire dayarsın arabayı gayetde yeterli bence fazla fazla..

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla öyle bir imkan varsa bende 1.7 dti motor isterim :D

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki kayhan abi değildir.. bi tane daha var diye duymuştum ama nerden duydum hatırlamıyorum :)
başka olduğunu sanmıyorum çok gizli saklı bir proje olarak yapılmadıysa haberim olurdu... ama 3.2 motor koyup üstüne çift turbo takmak olacak iş değil... tek turbo olsa belki ama onunda yazılımını yapıp yürütecek adam sayısı türkiyede bir elin parmaklarını bulmaz bile...

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka olduğunu sanmıyorum çok gizli saklı bir proje olarak yapılmadıysa haberim olurdu... ama 3.2 motor koyup üstüne çift turbo takmak olacak iş değil... tek turbo olsa belki ama onunda yazılımını yapıp yürütecek adam sayısı türkiyede bir elin parmaklarını bulmaz bile...

kayhanı bimem sana söyle söyleyim arabanın rengi ney benim dedigim beyaz

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onun adaptasyonu ile uğraşmaktansa elinizdeki arabayı yapmak daha mantıklı..

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yaa bu degil dedigim ön kaputta siyahdı
sen genel olarak bak plakaya bak birde... kayhan abi sürekli değiştirir body kiti tamponu vs... belki kaputada film çektirmiştir...

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen genel olarak bak plakaya bak birde... kayhan abi sürekli değiştirir body kiti tamponu vs... belki kaputada film çektirmiştir...
bilmiyorum ki cektirmişmidir kayhan abiyle bir görüşşemde :D attıgı body kıtleri ben taksam arabaya :) maksat alın verin ekonomiye can verin :):)