Arabama Yokohama

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda aradığım lastikleri buldum.Konfor,ekonomi ,spor bir arada..Michelin den sonra daha sessiz bir sürüş keyfi yaşadım..Biraz daha yumuşak olduğundan biraz sallıyor.gerçi o da konfor sağlıyor....meraklısına
www.yokohama.com.tr Fiyat ve açıklamalar hepsi var.

AC01 ‘Full Logic’ desen
C.drive™, hem ıslak hem de kuru zeminde üstün bir yol tutuşu sağlayan 'Full Logic' asimetrik desene sahiptir. Dört düz ana kanalı ile göz alıcıdır(1). En dikkat çekici özelliklerinden biri ise dıştan içe doğru dış sertliğinin azalmasıdır(2). Bu yenilikçi tasarım sayesinde lastik, virajlı dağ yollarından yağmurlu otoyollara kadar her türlü zeminde üstün performans gösterir. C.drive™ ile yüksek performans teknolojisini hissedeceksiniz.

Ömür boyu konfor
Lastik tasarımında konfor en önemli öncelik olmalıdır tabii sportif özelliklerden vazgeçmeden. Ve şimdi, C.drive™ ile yüksek performansı mükemmel konfor ile birlikte yaşayacaksınız. YOKOHAMA’nın üstün teknolojisi ile tasarlanan bu lastikler, desende oluşan baskıyı ortadan kaldırır, dengesiz aşınmayı engeller ve lastik gürültüsünü yok eder. C.drive™ ile her zaman güvenli ve tam bir sürüş keyfi yaşarsınız.
Yağmur altında güven
Saf sürüş keyfi, en zorlu koşullarda bile endişe duymamaktır. C.drive™, yüksek yol tutuşu ve kızaklama performansı ile ıslak zeminde üstün bir başarı gösterir. Göz alıcı, dört düz kanalı ve daha dar yatay kanalları ile hızlı su tahliyesi sağlarken yeni geliştirilen desen malzemesi yola tutunarak üstün çekiş sağlar. C.drive™ ile sizi ve ailenizi güvenli yolculuklar bekliyor.
Spor ****
Confor *****
Ekonomi ****

AC01.jpg

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bunu duymustum gerçekten güzel. bide HANKOOK var biliyormusunuz arkadaslar. sizce nasıl bir lastik. kullananınız oldumu hiç?

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
buu yokohamanın s driveside var oda mukemmel

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdeki lastigin aynısını kullanıyorum bence süperr.

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hankook benim arabada da var yaklaık 1 senedir. Güzel lastik, sessiz sayılır, fiyatı çok uygun ama çabuk aşınıyor, yanaklar 1 sene dolmadan çatlamaya başlıyor.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik güzel de hamuru yumuşak olunca frenlemelerde virajlarda filan araba çok savruluyor bende de kumho var ordan biliyorum araba resmen yavşıyo ani frende filan

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az bir fiyat farkına AC01 i yerine AS01 serisini alsaydınız daha memnun olabilirdiniz

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yokohoma a drive lastik kullanıyorum gerçekten bende çok memnunum..