Arabamız dışındaki hobimiz...

hizir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne güzel bir konu, say say bitmeyecek şimdi hehe,
Model araç, bisiklete binmek, bir ara puzzle, akvaryum, ve nadir de olsa güzel yemek yapmak.
Puzzle da finali yaptım uzun süredir yapmıyorum ama kaşıntı başladı, Akvaryum ise balıklarım da benim gibi yaşlandığı için teker teker rahmetli oluyorlar 7 senedir benimleler. Bisiklet havalar düzgünse iş çıkışlarında,
Model otomobil ise sezon açılınca hafta sonları. Yemek mi oda özel misafirlerim geldiginde.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nihal abla şu cicek çoşturan var katkı maddesi vitamin vitamin ondan alıp versen olmazmı zirai ilaç satanlar bilirler:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimde vardı bi kaçtane kurudu böyle ziraatçilere sordum 5 tane çeşit vardı benjamin için dedim birini verdi mor bi kutusu var döktüm suladım 3 gün sonra kendine geldi yaprak açtı;)

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
OK BUGÜN HEMEN ALIP DENİYORUM ....:good: TEŞEKKÜR EDERİM

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben burda bir vakifta calisiyorum (tabiiki ücret almadan)
Türklerin entegrasyonu icin almanca kurslari düzenliyoruz, ayrica Türk genclerine ek dersler ve rehberlik vererek üniversiteye gitmelerini sagliyor,bölüm secmelerine katkida bulunuyoruz. ayrica yine ayni vakfin tüm programlarinda sunuculuk yapiyorum. mesela bu cuma ve cumartesi günü überseemüzesinde bilim fuari düzenledik. bekleriz gelebilecekleri

bunun yaninda ney ve elektro gitar caliyorum.
ama en büyük hobim ve zevk aldigim sey: kizimla oynamak,özelikle atcilik favorim. ben at oluyorum,sirtima aliyorum.ohh tüm evi dolasiyoruz..

youtubeda bebek,bremen diye yazinca videolarimiz var :)

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) :) linki versene