arabanın huyu değişti

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rölanti düzenleme ünitesinden kaynaklanabilir yada tansugurler ustamın sölediği gibi gaz kelebeği kurum yapmıştır balata spreyiyle temizlendikten sonra sorunun çözülmesi yüksek...şöle bir durumda olabilir gaz kelebek konumlandırıcıda (yani ani gaz kesmelerde gaz kelebeğini birden değilde yavaş yavaş belli konuma kadar kapatmasını sağlayan parça) sorun olabilir ...sadece aklıma geldi yanlışım warsa kusura bakmayın....

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz kelebeği ve egr temizlendi sorun kalmadı

ehuehu iyi bakalım bizede tecrübe oldu geleceğe dönük:)
geçmiş olsun.. gönül rahatlığıyla bol bol debriyaja basmalar..

tugaybozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun kelebek boğazı kardeşim hava filitresi borusunu sök kelebek boğazına den broven kelebek boğazı ve karbüratör temizleyiciyi 20 cm den sık temizlesin zaten buharlaşıo sorun olmaz ondan sonra arabayı çalıştır bak bidaha yapıomu kelebek kısmının arka tarafı çok kurumdur dikkat et

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oksijen sensörü yani lamda sensörü arızalı kaça yaptırdın öğrenebilirmiyim
araç 101 000 de şuan triger 60 binde değişmiş 120 binde değişim olacak
ilk fırsatta benzinlikte satılan enjektör temizleyicilerden alıp depoya atmayı düşünüyorum
benzinlikdekilerden alma, direk wurtz benzin katkısı al, birebir denenmiş ve temizlediği gözle görülmüştür.wurtz made in germany zaten

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve wurt karbirator temizleyici de kullanabilirsin, ben boğazı kendim temizledim, motor çalışırken bogaza sıktım hafif gaz vererek, stop edip kelebeği elimle açıp içine sıktım,sonra bezle sildim resmen balçık çıktı. sonra motoru çalıştırdım ve kurumu egzosdan duman olarak attı, uygulama şeklimin bi yan etkisi yoktur umarım...