Arabanın radyosu kendi kendine açılıyor

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Astra h aracın modeli. Kapıyı kitliyorsun evine çıkıyosun dönüşte bi bakmışsın otoparkta müzik sesi bide ne göresin kitleyip bıraktığın arabanın radyosu çalıyor :D

Aynı durumu yaşayan veya durum hakkında bilgisi olan arkadaşlar sorunun sebebi ve nasıl çözüldüğü hakkında bilgi verirlerse memnun olurum ... Teşekkürler şimdiden ...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
İçinde Cd yokken de yapıyor mu? Cd yi çıkartıp öyle deneyin.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontak termiği arızalı olabilir mi ? aklıma ilk gelen şey o oldu.
onun haricinde çok enteresan bir arıza :D
allahtan belli bir süre sonra elektriği kesiyor araç. yoksa sabaha kada kopar kendi kendine :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
allahtan belli bir süre sonra elektriği kesiyor araç. yoksa sabaha kada kopar kendi kendine :D

Yok Fatih, Astralar da Cd okuyucuda sorun olabiliyor. İçinde Cd bırakmak veya varsa Cd yi çıkartmak çözüm oluyor.

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğiniz elektriği kesme işide gerçekleşmiyor. Benimde bildiğim 1 saat kadar açık kaldığında kendisi kesmesi gerekiyor radyoyu ama kapanmıyor sürekli çalışıyor. Daha 1 ay olmadı yeni akü taktırdım eski akü olsaydı sanırım arabada çalışmazdı :) Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim yeni akümede yazık olacak :)

zeki asan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de oldu kendi kendine demo moduna geçiyordu teyp, aküyü bitiriyor, teypten ve alarmdan şüphelenip kaçak kontrolü yaptırdım, alarmın sirenini iptal ettirdim, teybi söküp kaçak kontrolü yaptılar, kaçağın teypten olduğu anlaşıldı, teybi kontağa bağlattım, kontak açılmadan teyp asla çalışmıyor sorun çözüldü, bu arada teyp pionerr. umarım yardımcı olabilmişimdir.

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de oldu kendi kendine demo moduna geçiyordu teyp, aküyü bitiriyor, teypten ve alarmdan şüphelenip kaçak kontrolü yaptırdım, alarmın sirenini iptal ettirdim, teybi söküp kaçak kontrolü yaptılar, kaçağın teypten olduğu anlaşıldı, teybi kontağa bağlattım, kontak açılmadan teyp asla çalışmıyor sorun çözüldü, bu arada teyp pionerr. umarım yardımcı olabilmişimdir.

Şimdilik cd bırakıyorum içinde sorun olmuyor. İlerde tamirini düşünebilirim teşekkürler

Vectra ES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 gün önce astra h aldım aynı problemi yaşıyorum şuan aracı kilitliyorum eve cıkıyorum yarım saat sonra geldiğimde teyp açık durumda görüyorum.Foruma gözattım teyp in içinde cd bırakınız demişsiniz dün içindeki cd yi atmıştım çizik diye sanırım içinde cd bırakmak gerekiyor.saat 23:30 ve ben cd çekiyorum :) gözlemliyorum bakalım ne olacak:D

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 gün önce astra h aldım aynı problemi yaşıyorum şuan aracı kilitliyorum eve cıkıyorum yarım saat sonra geldiğimde teyp açık durumda görüyorum.Foruma gözattım teyp in içinde cd bırakınız demişsiniz dün içindeki cd yi atmıştım çizik diye sanırım içinde cd bırakmak gerekiyor.saat 23:30 ve ben cd çekiyorum :) gözlemliyorum bakalım ne olacak:D

1 yıldır bu şekilde kullanıyorum CD yi çıkartıp denemedim taktığımdan beri içinde :)