Araç Bugn iki kere stop etti..

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h Easytronic arac var 9 binde daha hic bakıma gitmedi..bugun aracı calıstrıdktan sonra iste cıkarırken arac stop etti...daha sonra iste okula gittm ve okulda park ederkende (biraz yokus park ettigim yer) yine bi anda stop etti sizce sorun ne düz vites olsa nesede easytronic neden olalbilr?önemli olablirmi?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
İnşallah önemli bişey yoktur arkadaşım ...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bendede yaptii sonra hic yapmadii birak kendi haline

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 9000 km'ye gelene kadar neden hiç bakıma gitmedin ki?

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pexmanq' Alıntı:
astra h Easytronic arac var 9 binde daha hic bakıma gitmedi..bugun aracı calıstrıdktan sonra iste cıkarırken arac stop etti...daha sonra iste okula gittm ve okulda park ederkende (biraz yokus park ettigim yer) yine bi anda stop etti sizce sorun ne düz vites olsa nesede easytronic neden olalbilr?önemli olablirmi?

Bu konu CUK Diye oturdu işte 21 Kasım / Salı akşamı aynı sorundan benimki de zırtladı.Manual de sorun yok.Otomatik mod.da yokuş yukarı kalkışta stop etti.Dün ve bugün bir şey yok şimdilik.

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sukurki bugun ayni sorun olmadi..yaw daha bakıma var 15 bnde yada olmadi 2 ay snra 1 sene olcak....gotururm o zmn ...

expo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende de easytronic astra h var.
aracı 3000 km.dir kullanıyorum ilk zamanlarda 3-4 sefer stop etti. hatta bi keresinde iki kere üstüste stop etmişti, birkaç dk. arayla.
ama easytroniclerin sistemi normal tiptroniklerden farklı olduğu için stop edebiliyor diye biliyorum ben. normal düz vites gibi yani.
özellikle dik bi yokuşta hafif gazla aracı olduğu yerde tutmayı denerseniz stop etme ihtimali yüksek.
arabaya alıştıktan sonra bi daha stop etmedi ben de bunun bi sorun olmadığını düşündüm.
umarım öyledir :)

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bizim corsa 1,3 easytronic de yaşandı.arac iki kere otomatikde stop etmiş.Bugün yetkili servise götürdüm.baktılar herhangi bir sorun tespit edemediklerini söylediler.easytonikler tam otomatik olmadıkları için devirsiz kullanıldığında stop edebiliyormuş..tabi ki bu hoş birşey değil...bu arada aracı opel erdemir'e götürdüm .( beylikdüzü/istanbul)..güzel ilgilendiler.