Arac Calismadi ..bi Bakn Yaw

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun basıma sole bısı geldi..otoparkta sıra beklyorum okulda kontagı kapattım sonra calıstrym dedım araci el freni inikti arac calısmadı ve ekranda arıza ısaretı verdi..sonra bı daha denedm yne olmadı..snra el frenı cektm bıraz bekledm snra calıstı arac..bu 4-5 ay oncede basıma gelmıstı...servise gotururum dedm snra unuttm gitti:) arac 2006 astra h easytronic ...sizce problem nedir?masraf cıkarmasında basıma durduk yerde 5 parasızken:D

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imza alanınızda adınızı ve soyadınızı yazınız
marşmı basmadı yoksa marş bastıdıda motormu çalısmadı

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-nasl yazcam bunu:)

2- ya mars basmadı..ole kontagı cevirdm hic tepkı vermedı arac dedgm gibi 3-4 ay onced olmstu...gercı su anda bısı yok ama korkuyorm ynede

3-ya bugunde cd playerda sorun cktı cdler calsmyo.sureklı error cd problemi var.

.ya bu nedir garanti btelı 2 ay oldu problemler basladı ..valla 2-3 gndur canm skldı arabaya

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2- ya mars basmadı..ole kontagı cevirdm hic tepkı vermedı arac dedgm gibi 3-4 ay onced olmstu...gercı su anda bısı yok ama korkuyorm ynede

3-ya bugunde cd playerda sorun cktı cdler calsmyo.sureklı error cd problemi var.

.ya bu nedir garanti btelı 2 ay oldu problemler basladı ..valla 2-3 gndur canm skldı arabaya

CIM modülü arızası gibi duruyor. bana da olmuştu....eğer garanti bittiyse eyvah...

cd ye gelince benim de olmuştu hiç okumuyordu serviste değişti geldi ama garanti bittiyse yine eyvah...

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi deme ya....az parada degl bnlar sansa bak garanti biteli 2 ay oldu sadece..bu isleri ozel servisler ne kadara hallederlerkı acaba eger gercekten srnlar bykse..zaten yetkılı servis direkt arabanın yarısını benim uzeıme yap der:)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi deme ya....az parada degl bnlar sansa bak garanti biteli 2 ay oldu sadece..bu isleri ozel servisler ne kadara hallederlerkı acaba eger gercekten srnlar bykse..zaten yetkılı servis direkt arabanın yarısını benim uzeıme yap der:)

walla özel serisleri bilemiyecem. dediğin gibi az para değil. inşallah ben yanılıyorumdur. benzin aldıktan hemen sonra çalışmazsa cim modülü arızasının bi göstergesidir

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun basıma sole bısı geldi..otoparkta sıra beklyorum okulda kontagı kapattım sonra calıstrym dedım araci el freni inikti arac calısmadı ve ekranda arıza ısaretı verdi..sonra bı daha denedm yne olmadı..snra el frenı cektm bıraz bekledm snra calıstı arac..bu 4-5 ay oncede basıma gelmıstı...servise gotururum dedm snra unuttm gitti:) arac 2006 astra h easytronic ...sizce problem nedir?masraf cıkarmasında basıma durduk yerde 5 parasızken:D

arkadaşlar yanılıyorsam düzeltin ama easytronic vites arabalarda frene basmadan veya el freni çekili olmadan araç çalışmıyor diye biliyorum.
bu aracın kendince aldığı bi emniyet sistemi değilmi..

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd çaların içine bi hava tutmaya çalış .belki lensin önüne toz gelmiştir.
dikkat fazla basınlı hava tutma. iyi bi nefes çek ve üfle o da olur.
küçük bi ihtimal ama denemekte yarar var.:)

nzambak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarının pilini bi kontrol ettir. İmmobilizer dan da yapabilir o marş basmama olayını arıza ışığı hızlı hızlı yanıp söndüyse ve sonra sürekli yandıysa immobilizer dendir diye biliyorum

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim hemen karamsar olmayın benimde kayınbiradwerin ford focus var oda durup dururken stop etmiş sonra tık yok servise gitmiş bir şey yok araba çalışmış