araç içi temizliği

uykucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim arabanın kapı altına denk gelen yerler ve diğer alt tarafda kalan siyah yerleri köpüklü suyla silsemde pek temizlenip parlamıyo. tavsiyeleriniz var mı bu konuda. arap sabunu zarar verir mi. ayakkabı parlatıcıları iyi iş yapıyo ama sık sık yapmak lazım.yardımlarınızı bekliyorum..

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim arabanın kapı altına denk gelen yerler ve diğer alt tarafda kalan siyah yerleri köpüklü suyla silsemde pek temizlenip parlamıyo. tavsiyeleriniz var mı bu konuda. arap sabunu zarar verir mi. ayakkabı parlatıcıları iyi iş yapıyo ama sık sık yapmak lazım.yardımlarınızı bekliyorum..

sanırım oraları boyaman gerekiyor. bende de aynı sorun var. sanırım herkeste vardır bu sorun.

uykucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel bi boyası varmı.. boyayayn arkadaşları yardımcı olursa sevinirim...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben oralara bant yapıştırdım:) çokta güzel oldu ne çizilme ne kirlenme hiç bişey olmuyor

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
sen en iyisi oaraları tinerle temizle yada camaşır suyuyla yıka cok temiz olur :Dyalnız arabanın kapılarını 2saaat acık bırakman lazım o koku gitmesi için

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Belirli periyotlarla göğüslük,ızgaralar,marşbiyerler,lastikler ve kapı alt-içlerini Luft un sütlü bir spreyi ile siliyorum maşallah canavar gibi oluyor ...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğimiz bant mı şeffaf koli bantı yani:confused: yıpranmıyo mu kalkmıyo mu peki:confused:
denemekde yarar var.
yok koli bantı değil nasıl diyim bi bant var böle gümüş renginde benimki değişik renkleri vardır?Benim araba gümüş rengi diye öyle aldım hiçte kalkmıyor ama çok özenli takılması lazım 2 senedir takılı kaçkere su döküldü yıkandı ama bişey olmuyor gayet hoş duruyor.Sanırım hanidolmuşçular fln direksiyona yaldızlı bi yapıştırma bandıyla kaplıyorlar ya ondan ama şeffafıda vardır tam bilmiyorum??

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok koli bantı değil nasıl diyim bi bant var böle gümüş renginde benimki değişik renkleri vardır?Benim araba gümüş rengi diye öyle aldım hiçte kalkmıyor ama çok özenli takılması lazım 2 senedir takılı kaçkere su döküldü yıkandı ama bişey olmuyor gayet hoş duruyor.Sanırım hanidolmuşçular fln direksiyona yaldızlı bi yapıştırma bandıyla kaplıyorlar ya ondan ama şeffafıda vardır tam bilmiyorum??
serhan abimin şu meşur bantları ıslanınca bozulmayan migroslarda rahatlıkla bulabileceğin bantlar bunlar gümüş renkli kumaşımsı dokulu

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belirli periyotlarla göğüslük,ızgaralar,marşbiyerler,lastikler ve kapı alt-içlerini Luft un sütlü bir spreyi ile siliyorum maşallah canavar gibi oluyor ...
:good: aynen hocam ben de tavsiye ederim luftun o spreyinden kipadan almıştım ben de gerçekten çok iyi görünüyor şöyle bir silince