Araç Kiralamak istedim Kredi Notum düşükmüş

ceylanalkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli arkadaşlar adanada yaşamaktayım, aracım var ancak bir yakın arkadaşım için araç kiralamak istedik lüks bir araç, Aracın kiralama işlemlerini kendi adımdan yaptım.

Ara%C3%A7-Kiralama-kredi-notu-300x200.jpg

Ancak araç kiralama şirketi kredi notum düşük olduğu için bana araç kiralamadılar, önce bunun bir şaka olduğunu zannettim, ancak şirketti personeller ciddi bir şekilde kredi notunuz düşük olduğu için araç veremeyiz dedim.

Tamamda ben kredi çekmiyorum ki sizden de kredi talep etmiyorum, araç kiralayacam 3 günü peşin veriyorum zaten uzarsa hergünü neyse onun içinde ödeme yapacam dememe rağmen adamlar bana araç kiralamadı. Psikolojik olarak moralim o kadar bozuldu ki kredi notuda neymiş, madem herkes buna göre araç kiralıyor benim kredi notum neden düşük diye merak ettim.

Büyük bir moral bozuntusuyla bu kredi notu ile ilgili araştırmalar yapmaya başladım. meğersem artık kredi notu denen şey kişilere indirgenmiş bir finansal karneymiş bende ilk iş olarak kredi notu öğrenme hizmeti aldım. kredi notumun 700 olduğunu ve çok düşük olduğunu öğrenmedim.

Şimdi değerli arkadaşlar daha önce sizin başınıza böyle bir şey geldi mi ? bu kredi notu en kolay yolla nasıl yükseltilir bilgi verebilirmisiniz.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takibe giren borç tarihinden itibaren 5 yıl sonra düzelir.

5 yıl diye bişey yok. hakkınızda icra takibi başlamışsa borcunuzu ödeyip tahsil harcınızı yatırırsanız bütün bankalar size yine kredi verir. kredi kartınızı 2 ay düzenli ödeyin anında yükselmeye başlıyor...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
j9e3zoU.png

1 gün geçikmiş kredim yoktur, bankalarda aylık binlerce lira işlemim var. Mevduatlarım da mevcut. Gene de yüksek değil, nedenini bilemiyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çok ilginç bir durum. Yanlız bu takip olayı çok farklı sekiz icra dosyam vardı borcumun tamamını kapadım aradan yedi yıl geçti ama buna karşın kredi kullanamıyorum. Evet yasal zaman kanunen beş yıl ama bankarın kendi kullandıkları havuz var ve havuz dikkate alıyorlar. Daha ne zaman kredi çekerim verirler belli değil.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kredi kartı ödemelerini geciktirirseniz ya da asgari tutarın altında ödeme yaparsanız, cep telefonu faturalarınızı geciktirirsenizde kredi notunuz etkilenir.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç bir durum. Yanlız bu takip olayı çok farklı sekiz icra dosyam vardı borcumun tamamını kapadım aradan yedi yıl geçti ama buna karşın kredi kullanamıyorum. Evet yasal zaman kanunen beş yıl ama bankarın kendi kullandıkları havuz var ve havuz dikkate alıyorlar. Daha ne zaman kredi çekerim verirler belli değil.
Yasal süre 10 yıl Nadir Abi.

josevendetta

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bankalar iyi gün dostudur, durumunuz iyiyse her türlü imkanı size seferber ederler (tabiki soymak için), ama biraz tökezlerseniz gözünüzün yaşına bakmazlar. Maalesef bu hayat bankasız, kartsız, kredisi olmuyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ülkemizde bankarın en çok sevdi müşteri kitlesi kredi ve kart borçlarını ödemeyen müşteridir onlara bayılırlar.