Araç kokusu

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
bu kokular en mantıklısı herhalde, ama bu kokular ev gibi buyuk hacimli mekanlar için yapılmış, arabada yogun kokudan baş ağrısı yapma gibi biir durum olmasın?

dedigim gibi,aliyorum ve küllügün icine bir miktar koyuyorum,komple kokuyu arabaya koymuyorum.böylece bir kokudan 4-5 koku cikiyor ve cidden güzel kokuyor. tabii sigara icmiyorsaniz :)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efe074' Alıntı:
arkadaşlar bu konuyu açtığınız için çok teşekkür ederim. ben o glade lerin tehlikeli olduğunu bilmiyordum ve peteklerim çatlamadan ya da bozulmadan öğrendiğim çok iyi oldu. işte çıkar çıkmaz o kokuyu emekli edicem. peki alternatif olarak bu airwick kavun biraz büyük demişsin 06bb2655 arkadaşım. peki araçta nereye koyuyorsun sende de corsa var sanırım. birde bunun şekli şemali nasıl? fıslatıyomu zamanlamı kendiliğindenmi yayılıyo nasıl bişi biraz anlatırmısın?

dostum benim corsanın önünde yer çok bi kül kutusu yapmışlar silindirden bide yanına boşluk koymuşlar çakmaklığın orda.o büyük şişe cuk oturuyor oraya.aracım efil efil kavun kokuyo:kop:

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06bb2655' Alıntı:
dostum benim corsanın önünde yer çok bi kül kutusu yapmışlar silindirden bide yanına boşluk koymuşlar çakmaklığın orda.o büyük şişe cuk oturuyor oraya.aracım efil efil kavun kokuyo:kop:

Bende konsolun altına koyabilirim sanırım minik bi havlu var orda onun üstüne oturturum, eywallah ya bugün denicem çok merak ettim şu kavun olayını.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efe074' Alıntı:
Bende konsolun altına koyabilirim sanırım minik bi havlu var orda onun üstüne oturturum, eywallah ya bugün denicem çok merak ettim şu kavun olayını.
İlk günler arabanın 2-3 metre ötesi bile kavun kokar herhalde:)

Goksad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende yaşadım ön göğüs'ün kaplaması attı ve ön gögüs'ün parçalarıda ufacık plastık parçaya göre fiyatını baya pahalı

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efe074' Alıntı:

yanlız belli bi gün sayısı sonra araban kokmuyo gibi gelicek sana ama aslında deli gibi kavun kokacak burnun alıştığı için farketmiceksin arabana yeni binenler alcak kokuyu:kop:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amanın ben de gidip hemen sökeyim glade'i nerdeyse 1 senedir orda... gözüme takılan bişey olmadı ama korktum şimdi

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sigara içmediğim için, corsanın küllüğünü komple çıkarttım, hemde orada güzel bir boşluk açıldı.istediğim kokuyu koyabilirim