arac muayenesi (vize)hakkında

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kımsenın kızmaya hakkı yok trafıge cıkıyorsak kurallara uymak zorundayız,
adam karsıdan bı gelıyorkı uzunları yakmıs sanıyorsun halbukı farı ayarsız
ön takım bozuk kutur kutur ses yapıyor adam degısmıyor 2 gun sonra rotıl cıkınca aklı basına gelıyor "rotil çıktı yaw" çıkar tabıkı
fren hortumlarını da aynı sekılde degıstırılmesı ıstenıyor nerdeyse pıyasada fren hortumu kalmayacak o kadar cok degıstırıyoruz
aku kutup baslarına kapak ıstıyorlar cok ıyı bırsey hafıf kusurda olsa bence cok önemlı
el frenı tutmayanlar frenı dengesız tutanlar var aramızda bu ınsanlar boyle alısmıslar bunları ya taqfıkten sılecegız yada onaracagız.
muayene sıstemı hepımız için çok ıyı oldu bence ne ıstıyorlarsa yapın hanı dusunmeyın vızdansızlar dıye, bence mantıklı dusunuldugu zaman haklılar

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
iyi de ben arabamda çizikle bile dolaşmayı sevmem bırakın bozuk farı filan...ben 2008 model arabaymış gibi bakarken millet döküntülerle geçince zoruma gidio

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla aydında daha başlamadı...izmir,denizli,muğladan gelen araclar nedeni ile vize önünde baya bi kuyruk oluyormuş... özellikle 35 plaka

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ne yani muayene edilirken ön takiım felan bakıyorlarmı günde kaç arabaya bakabilirlerki o zaman amanninn herşey zorlaştıı ... bizim aracın camları filmli sadece 2 sene önce muaynedeyken camları açık girmiş:D adam anlamamış şimdi anlarlar muhakkak :D filmler çok koyu değil gerçi ama mesela zenon farlar olsa jantlar orjinal olmasa muayeneden geçemiyecekmiyiz...? muayene yaptıran abiler yazarlarsa tam olarak özellikle istanbul da nasıl oluyor bi zhamet... kolay gelsin..

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce konuşacaksın 'bak beni zorlayacaksan başka yere giderim'' diye..sonra parayaı yatırıp muayeneye gireceksin....nasıl...:) :D

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla çok korkunç bi yer ya bana neler neler saydı aklım gitti alt takım şubu değil ama ön arka tampon egsoz jant helezon yaylar arka stop ve ve...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
orjinal jantları istiyolarmıs filmler zaten yasak

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vizeye gireyi çıkayım ondan sonra modifiye kısmına girecem.2009 ocak ta doluyor herhalde...olmazsa torpil filan yapacaz.saten trafik takiple konuşup herşeyi işletecem..