arac muayenesi (vize)hakkında

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu yeni yönetmeliğe göre özelleştirmeden dolayı muayenede çıkan zorluklar yada neye dikkat ettikleri hakkında bilgisi olan yada vizeye giren arkadaşların bilgilerini almak istiyoruz modifiyeli araçların hali ne olacak:confused:

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusurabakmayın konuyu yanlış yerde açmışım sayın yetkili arkadaşlar konuyu ilgili yere taşırlarsa sevinirim

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var. arabam modifiyeli değil ama sol çamurluğun plastiği düştü. sorun olurmu bu ???

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla arkadaşlar bern mayıs ayında muhayene yaptım kurtuldum şükür...Yalnız yaptıran arkadaşlarım anlatıyor...Burası pilot bölgeymiş(sakarya) lastikleri 3 mm altı olanları değiştir demişler,farları ayarsız olanlara ayarlattırmışlar,trafik seti(iki adet reflektör özellikle),ilk yardım çantası,yangın tüpü (son kullanma tarihine kadar bakıyorlarmış),lifte kaldırıp altına bakmalar,egzos kontrolü,camdan filmler kesinlikle sökülüyormuş,rot balans ayarına bakıyorlarmış,kaportada vuruk,çürük vs. ,arka koltuktaki emniyet kemerleri(mesela arkadaşınki koltukların altındaymış diye bile problem cıkarmışlar...Hatta bir arkadaşım arabandakiler orjinal jantları değil değiştir öle gel dediler diyodu....Anlıcagınız su kacırmışlar iyice.....Ben arkadaşların anlatttığının yalancısıyımm...Öğrenmeden gitmeyin sakın..ödemeyi ilk başta yaptıgınız için eger muhayenede birşeyden takılıp geçemezseniz belli bir süre veriyorlarmış yaptırıp gelmen için eger o sürede yaptıramzsan ödedigin muhayene parasıda yanıyormuş....

Son düzenleme:

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var. arabam modifiyeli değil ama sol çamurluğun plastiği düştü. sorun olurmu bu ???

o kadarda sorun olacağını sanmam. ama asıl plakaları mühürsüz appliler nasıl olur acaba? söktürüp asıl plakayı taktırmasınlar bide...

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar sıkıntı çokmuş benim duyduğuma göre

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla arkadaşlar bern mayıs ayında muhayene yaptım kurtuldum şükür...Yalnız yaptıran arkadaşlarım anlatıyor...Burası pilot bölgeymiş(sakarya) lastikleri 3 mm altı olanları değiştir demişler,farları ayarsız olanlara ayarlattırmışlar,trafik seti(iki adet reflektör özellikle),ilk yardım çantası,yangın tüpü (son kullanma tarihine kadar bakıyorlarmış),lifte kaldırıp altına bakmalar,egzos kontrolü,camdan filmler kesinlikle sökülüyormuş,rot balans ayarına bakıyorlarmış,kaportada vuruk,çürük vs. ,arka koltuktaki emniyet kemerleri(mesela arkadaşınki koltukların altındaymış diye bile problem cıkarmışlar...Hatta bir arkadaşım arabandakiler orjinal jantları değil değiştir öle gel dediler diyodu....Anlıcagınız su kacırmışlar iyice.....Ben arkadaşların anlatttığının yalancısıyımm...Öğrenmeden gitmeyin sakın..ödemeyi ilk başta yaptıgınız için eger muhayenede birşeyden takılıp geçemezseniz belli bir süre veriyorlarmış yaptırıp gelmen için eger o sürede yaptıramzsan ödedigin muhayene parasıda yanıyormuş....

yuhhhh hiç bir araba geçemez vizeden o zaman

THE GORKI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha bende aynılarını duydum burdada çok sorun olmuş millet özel olmayan yerlerde yaptırıyolarmış ki geçenlerde bende öyle yaptım özelde hiç denemedim camları ve egzosu kesinlikle çıkartıyolar burdaki opel servis bagajdaki bass ı filan da söktürüyolar demişti