Araç öneri

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ben hala atmosferikten yanayım yada 1.6 t dan

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hala atmosferikten yanayım yada 1.6 t dan
Kannn hocam bilemedim valla atmosferik ten korktum 1.6 dizel önerdiler ben aslında dizel de istemiyorum ama kısmet artık

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kannn hocam bilemedim valla atmosferik ten korktum 1.6 dizel önerdiler ben aslında dizel de istemiyorum ama kısmet artık
dizel 136 lıklarda güzel ama hep benzinli kullanan adam dizele binmek istemez bakım masraflarıda 2 katı tam allah gölünüzdekinden daha iyisini nasip etsin üstad kısmet bir yerden cıkar

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel 136 lıklarda güzel ama hep benzinli kullanan adam dizele binmek istemez bakım masraflarıda 2 katı tam allah gölünüzdekinden daha iyisini nasip etsin üstad kısmet bir yerden cıkar
Tşk ederim ALLAH razı olsun

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Forumda en çok 1.4t ve 1.6 atmosferik kullanan var. Çok ahım şahım kronik problemlerle ilgili paylaşımlar görmüyoruz. Her marka modelde sıkıntı yaşanabiliyor. 1.6 dizelin malum tuhaflıklarını da paylaşıyoruz arada😊

Emin olun hiçbir araç dört dörtlük değil.
Bu konuda doğru bildiğimi düşündüğüm en önemli şey bakımsız araç yaşlandıkça çok sorun çıkartıyor.

Bana göre mantıklı olan bütçe elverdiği ölçüde yeni araç almak, yeni araç mümkün olmuyorsa kesinlikle geçmişi bilinen bakımlı araç almak.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Forumda en çok 1.4t ve 1.6 atmosferik kullanan var. Çok ahım şahım kronik problemlerle ilgili paylaşımlar görmüyoruz. Her marka modelde sıkıntı yaşanabiliyor. 1.6 dizelin malum tuhaflıklarını da paylaşıyoruz arada😊

Bu konuda doğru bildiğimi düşündüğüm en önemli şey bakımsız araç yaşlandıkça çok sorun çıkartıyor.

Bana göre mantıklı olan bütçe elverdiği ölçüde yeni araç almak, yeni araç mümkün olmuyorsa kesinlikle geçmişi bilinen bakımlı araç almak.
aynen öyle ömer üstad bakımlı araç bilindik araç olmalı ben hep derim aslında kronik sorun yotkur sorunları kronikleştiren ustalar vardır

• Beğen
Tepkiler: omeroz

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle haklısınız hocam ama malesef aracın geçmişini nasıl kullanıldığını bilmek çokda mümkün olmuyor ben astrayi ilk sahibinden 58 bin km de almıştım ama bı sürü sorun lpg sorunları su eksiltme rölanti de dallgalanma vs en sonunda sattım