Aracim Için Yorum Lütfen...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
güzel ben sevdim güle güle kullan...

bir de sorum olucak arka tampon altı ekini arıyorum ama bi türlü bulamadım...sen nerden aldın?

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok hoş olmuş maşallah.Bu arada jantları Konya'da mı değiştirdin?Lastik ebatları tam olarak kaç?Benimde aklımda böyle birşey varda
215-45/17 TAVSİYEMDİR BENİMKİDE BU ŞEKİLDE... JANTLARA KONYADA ANORMAL Bİ RAKAM İSTEDİLER ANTALYADA DA ÖYLE... BENDE ATLADIM UÇAĞA İSTANBULDAN ALDIM... HEM JANTIN FARKINA İSTANBULDA GEZME FIRSATIM OLDU HEMDE UYGUN OLDU... JANTLAR 2008 MODEL...

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel ben sevdim güle güle kullan...

bir de sorum olucak arka tampon altı ekini arıyorum ama bi türlü bulamadım...sen nerden aldın?
TAMPONLARI KONYADA YAPTIRDIM... FİBERCLASS DÖKME YANİ ORJİNALE EK ATTIRDIM... GÜZEL Bİ İŞÇİLİK ÇOK ÖNEMLİ VE BOYACIN ÇOK ÖNEMLİ ÇÜNKİ TANINMAYAK HALDE ALIYORSUN TAMPONLARI VE ASIL MAHARET BOYACINDA BİTİYOR... BEN ÇOK UĞRAŞTIM GERÇEKTEN... KONYA MODİFİYE İŞİNDE İYİ VALLA BEN ANTALYADAN SOLUĞU KONYADA ALIYORUM... İYİ GÜNLER DİLERİM

DV-011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin aracın çok sade ve güzel olmuş, vectralarada bu sadelik yakışıyor bence. Stop lambalarını biraz karartıp angel ve xenon da atarsan bence tamamlamış olursun.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız bekasız hoş olmuş
ön pancurda hafif eğiklik var siyah bi çerçeve atsan belki kapatabilirsin ;)

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür Ederim... Stoplar Kararacak Evet Ve Zenon Ve Angel Yolda Bakalim Hayirlisi... Teşekkürler Tekrardan

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoş olmuş...farları değiştirir yan çıtaları da boyatırsan daha iyi olur...