aracım kendini kiliitledi

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ctesi günü başımden geçen olayı sizle paylşmak istedm. yazlıga gittim arabayı kapının önğne çektim kapıları kitlemedim sadece kontagı 0 konumuna getirdim o pozisyonda teypde kapanmıyo indik hepimiz arabadan yukarı çıktım sonra arabanın yanına geldigimde araç kapıları kitlemiş teybi kapatmış alarmıda aktif hale sokmuş. Şok oldum bütün eşyalar içinde. tekrar geri eve yedek anahtar almayaa 3 saat tekrar yollda cabası :( neden böyle bişiy yapar kontaktan anahtarı çıkarmadan kilitmemesi lazım bide bu sıralar teyp kendi kendini kapatıyoo yani günde 25 km yol gidiyorum teyp ara sıra kapanıyo acaba elektriksel bi sorun mu yoksa başka bi sorun mu var... şimdiden teşekkrler

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonradan alarm takdırdıysanız arabanın merkezi sistemiyle çakışmış olabilir veya alarmın bi özelliğidir...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alarm'dan olabilir bazı alarmlar kontakta anahtar olsa bile otomatik olarak aracı kilitliyor.

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akünü ölctür derim eger akünüz zayıfsa araç economic mod a gecer ve teyp kendisini kapatır..yinede iyi bir ustaya göstermenizde fayda var bizimkiler sadece tahmin

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
alarmın pasif kurulma özelliği devreye girmiş olabilir; alarmın yanında gelen kitapçığı okuyarak kumandadan iptal etmeyi deneyin....

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm varsa bazı alarmların özelliğidir...yoksa kitapçığı okuyun yada bir ustaya gösterin...

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkr ederim arkadaslar bakalım yarın göstercem