Aracımı sattım çok kararsızım ne alsam!!!

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı 10 gün önce gerçekten binici ve temiz bir insana sattım.satma sebebim düğün yapıyorum maddi zorluklar oldukça karşıma çıkmaya başladı.borca gireceğime kendi aracımı satar borçsuz harçsız yuvamı kurarım matığıyla ilerliyorum.çoğu işlerimi halletmiş durumdaydım.yanlız arabasız kalmak çok zor bir durum.iki aracım vardı biri vectra c sattığım biride 97 gsı oda zaten dayımın oğlunda iş icabı devamlı kullanyor bende herzaman alamıyorum aramızda lafı olmuyor anlayacağınız.sahibinden.com da bir kaç tane araç buldum hakan arakadaşımda bu konuda bana yardımcı olmaya çalışıyor burdan onada çok teşekkür ederim.internetten yaklaşık 3-4 araç buldum bütçem çerçevesin de alabileceğim araçlar ama çok kararsız kaldım bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim inanın arabasız kalmak çok zor bir durum şimdiden çok teşekkür ederim herkese...Aşağıda linkleri veriyorum değerlendirmeleriniz benim için çok önemli!!!!

http://www.sahibinden.com/polo_sportline_1_4_100_hp-28WQQaXQQ11836790WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/94_doch_yeni_fotolar_takas_olur-00WQQaXQQ11626444WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/94_doch_yeni_fotolar_takas_olur-00WQQaXQQ11626444WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/ruhsat_sahibinden_satilik-41WQQaXQQ12283592WQQpXQQdisplayitem

GRi corsa gsı ın sahibi ile konuşuyorum daha telefonda 9 liraya indi aracım da kaza darbe yok die idda ediyor tabi yakından görmek lazım.

Polo sport ise diğer aklımda olan bir araç.resimlerinden temiz binilecek bir araca benziyor onuda tabiki yakından görüp bakmak gerekir.

bu iki araç arasında gidip geliyorum km,özellik vs durumları arasında kararsız kaldım inanın artık beynim durdu sahibinden.com u ezberlemiş durumdayım.geçen 2-3 gün önce opel dostlarda yalçın abinin yanına gittim kırmızı sfı bakmaya fiyatta anlaşamadık ama araç gerçekten çok hoş inşallah oda hayırlı birine gider burdan yalçın abiye çok selamlar tanışmış bir çayını içmiş olduk teşekkür ederim....

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdiğiniz seçeneklerde en mantıklısı polo sport gibi duruyor yüksek model ve diri bir araç gibi gözüküyor

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo sportta skoda fabialardaki 101 motordan var. daha doğrusu poladaki motoru fabialarda da kullandılar. ben 101 lik fabiayı sıfır alıp 3 yıl bindim. 126 torku var , max.torkunu yüksek devirlerde vermesine rağmen sağlam ve makul yakıtı olan bir motordur. şehir dışında 90-100 km. sabit hızlarda yol bil. 4.2-5 lt. arasında bir değer gösterirdi. ayrıca yüksek devirlerde performansı süperdir. yaklaşık 40 derecelik 2-2,5 km.uzunluğundaki rampalarda aşağıdan 6.000 devire yükseltmek şartıyla full yüklü arabayla 3. viteste 150-155 km süratle çok çıkmışlığım vardır. sadece şehir içerisinde yazın klima ile kırmızıda kalkarken biraz nazlanırdı. ( o da kliması büyük ve güçlü olduğu için ) ama motordan ve arabadan hiçbir problem yaşamadım.
bence polo hem her an elinden çıkarabileceğin, değerini koruyan hemde modelli bir araba olarak daha mantıklı. tercih senin tabiki aracı her yönden incelettirerek al derim. acil durumda satmaya kalttığında orjinal ellenmemiş arabalar her zaman daha çabuk satılır.

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğin gibi benim de aklım onda ancak ankaradan biri geliyomuş aracı opsiyonlamışlar yrn öğlen gibi tekrar aricam satılmazsa gidip bakıcaz artık...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok temiz bir dizel citroen c4 verelim sana Erdem en azından benzin sıkıntısını unutursun şehir içi ortalama 1 depo ile 900 km yapıyor

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok temiz bir dizel citroen c4 verelim sana Erdem en azından benzin sıkıntısını unutursun şehir içi ortalama 1 depo ile 900 km yapıyor

abim 8 lira nakidim var üstüne çıkamıyorum!!! alım satım içinde biraz ayırdım onun haricin de yoksa çok araba var ama imkan meselesi.arabaya ayırabildiğim rakam 8 lira+alım satım...varsa linki ilanı gene bakmak isterim...

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
polo temiz görünüyor...
kırmızı corsa da güzel...

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı corsa ön sağ sol çamurluk ön kaput değişmiş demin aradım konuştum da olmaz gibi o araç..ama polo temiz konuştum adamla yrn belli olucak inşşallah...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo bence