Aracimin Kaputunu Boyatayimmi Sizce?

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Arabami Mart Ayinda Elden Geçireceğim.tamponlarda Rütujlar Var,onlari Boyatacağim.asil Sorun Ise ön Kaputtaki çizikler Ve Taş Ezikleri..kime Gösterdiysem Herkes Boyanmali Diyor.siz Ne Dersiniz..boyatmadan önce Fotoğrafini çekip Ondan Boyatsam, Daha Sonra Satarken Problem Olurmu Acaba..siz Alici Olsaniz Ne Düşünürsünüz Veya Benim Yerimde Olsaniz Ne Yapardiniz

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de bir sürü taş izi var, koyu füme araç (siyah gibi). beyaz izler duruyor baya. rötüş yaptırsam kötü duracak.

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön kaput deyince alıcılar daha bir kuşkuyla yaklaşıyorlar tabii, ama fotoğraf olursa daha ikna edici olabilir. Çizikler derinse ve çok belli oluyorsa boyattır ama keyfe keder nitelikteyse boyattırma. Ayrıca eğer boyattırmaya karar verirsen rengini tuturabilecek düzgün bir yere boyattır. Her aracın boyasını her zaman tutturamıyorlar. Aracın rengi de önemli.

Son düzenleme:

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence boyat hiç bir sorun olmaz eyer ön polyo temisse vuruk yoksa kaputun boyasının hiç bir önemi yok boyat temiz görünsün ben araç alırken ön tarafta boyaya deyil ön polyoya bakıyorum şaselerde sorun yoksa ve deyişeni yoksa benim için o araç alınır :)

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yinede bi fotosunu çek derim.çok ilginç insanlarımız war çünkü

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence boyatırsan fotograf arabayı satarken sana yardımcı olmaz.şöyleki photo shop denen zıkkım çıktıgından sana inanmayabilirler :D:D

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar..ben en iyisi boyattırayım..yine nereden baksanız ben bu arabaya 2 sene daha binerim herhalde,bari zevkle binelim:)

crew chief

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yeni araba aldım.kaput boyalı ise insan tedirgin oluyor.çünkü kaputa tencere düştü,kedi atladı,çocuk zıpladı gibi mazeretler söyleniyor.ama en güzeli boyatmadan önce resmini çekmen resim inandırıcı oluyor.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
boyanmış olduğunu nerden anlıyolar?

benim kaportacı kaza yapmış arabaları alıyor...

ve yapıp öyle bi şekle sokup boyuyolarki orjinal mi kazalı mı hiiiç anlaşılmıo

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim Artık Alıcılar, Boya İçin"İstanbul Trafiği Olucak Okadar" diolar, değişeni olmadıkça no problem:) foto çekmen bence bişi değiştirmez, onun peşine düşen adam fotoyada inanmaz, derki belki başka bişi oldu ne bilim der...
Ben Olsam Boyatırım Ama Abicim...