Aracımız zifte bulandı :(

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.

Geçen yaz tatile Fethiye'ye gittim.Yolda bir Vectra B2 gördün şok oldum aracın bel altı,arka tamponun tamamı,bagaj kapağı( plaka okunamıyacak kadar) zifte bulanmıştı :)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaz geldi, bu görüntülerle sık sık karşılaşacagız artık.Geçmiş olsun

İstanbulda 15 Haziran itibarı ile asfaltlama çalışmaları başlayacakmış, bitişi ise Ekim sonu,aşkam TV haberlerde izledim...

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Size tek tavsiyem zift'li bölgelere sana yağ sürün iyice yesin sonra tazzikli su ile yıkayın. Bir damla zift kalmaz

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gazla yıkadık şu an ziftli değil.Şimdi Cüneyt abiyle (sapphire) cila yapmaya gideceğim:)

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
abicim git belediyeye, bekle belediye baskaninin gelmesini. arabasinin üstüne bir litre hidrolik yagini dök, bi de üstüne iyi dileklerini bildir kendisine dön arkani git. bu ne böyle ya, araba ne hale gelmis.yazik günah valla.

theaalper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce valla bende üzülmüştüm kötü olmuş dedim ama çıktığına sevindim...dediğiniz gibi cila yapıldımı hiç bir şey kalmazzz...

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim git belediyeye, bekle belediye baskaninin gelmesini. arabasinin üstüne bir litre hidrolik yagini dök, bi de üstüne iyi dileklerini bildir kendisine dön arkani git. bu ne böyle ya, araba ne hale gelmis.yazik günah valla.
Yol karayollarına bağlı.O yol şehirdışı yoldu.Salı günü yine geçeceğiz.İnşallah yine olmaz.Valla bugün cila için 2 saat uğraştım :( Allahtan çıktı imzadaki alttaki 2 resim temizlendikten sonra çekildi.